stat
Impreza już się odbyła

Sopot Wave

6 października będziemy żegnać sezon żeglarski na cyklicznym evencie Sopot Wave. Po raz kolejny wydarzenie odbędzie w sopockim hotelu Sheraton.

Relacja z imprezy

paź 23

sobota

Sopot, na końcu ul. Żeromskiego w...
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 31.12), godz. 18:00 - 22:30

Sopot,
bilety 180 zł
ulgowy 90 zł
Czym jest Sopot Wave?
Ideą Sopot Wave jest połączenie żeglarstwa, mody, sztuki i biznesu. Trójmiasto to morska stolica polskiego żeglarstwa. Sportowego, regatowego i wyczynowego. Tutaj odbywają się mistrzowskie imprezy rangi mistrzostw Europy i świata. Tutaj są największe teamy regatowe, tutaj powstają projekty wyczynowe, trójmiejscy żeglarze uczestniczą w najbardziej prestiżowych imprezach na świecie. Tutaj jest najwięcej członków kadry i olimpijczyków. Sopot Wave odbywa się dwa razy w roku - na wiosnę jako powitanie sezonu i jesienią jako pożegnanie sezonu. W imprezie uczestniczą najlepsi polscy zawodnicy, szefowie teamów, członkowie kadry, a także przedstawiciele biznesu, kultury, mody i mediów.

Najbliższe wydarzenie wieczorne poprzedzone jest regatami dedykowanymi uczestnikom i partnerom Sopot Wave. Dzienne regaty odbywają się w pobliżu sopockiego mola, a zawodnicy startują na jachtach Delphia 24OD. Finał dziennych rywalizacji odbędzie się podczas wieczornej gali.

Po raz pierwszy część artystyczna Sopot Wave przeniesiona została w przestrzeń bardziej klubową, gdzie będziemy żegnać sezon żeglarski do białego rana.

W programie Sopot Wave:

- Pokazy mody prestiżowych marek odzieżowych z CH Klif
Marella, Patrizia Pepe, Liu Jo, Max&Co.
- Włoska projektantka, Eleonora Portera pokaże swoje najnowsze stylizacje.
- Pokaz nowej kolekcji Father-Son marki Ramatuelle
- Prezentacja najnowszych modeli Mercedesa, w tym premiera S klasy, E klasy Cabrio i AMG GT
- Finał Biznes Ligii Żeglarskiej
- Finał Sopot Wave Regatta


Imprezy towarzyszące:
- Regaty Sopot Wave Regatta na jachtach Delphia 24 One Design wokół sopockiego mola (w ciągu dnia, przed wieczorną imprezą)
- After Party Sopot Wave - klubTAN, gdzie odbędzie się koncert Pauliny Czapli finalistki  programu Must be the music

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia

Najnowsze artykuły