stat
Impreza już się odbyła

Sopot Wave

Blisko 700 osób, przedstawiciele świata biznesu, kultury, sportu, w tym także żeglarstwa już po raz piąty spotka się na Sopot Wave, by powitać letni sezon żeglarski 2017. Tym razem 6 maja we wnętrzach i na tarasie sopockiego hotelu Sheraton.

Relacja z imprezy

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł

28 maja - 31 grudnia 2021, godz. 10:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
Wydarzeniem imprezy będą pokazy mody, zarówno światowych jak i pomorskich marek w reżyserii uznanego projektanta i reżysera Michała Starosta. Nie zabraknie w nich akcentów sportowych i żeglarskich. W bogatym programie imprezy znajdą się też elementy czysto żeglarskie, m.in. przedstawienie kandydatów do nowego sezonu trójmiejskiej Biznes Ligi Żeglarskiej, czy prezentacja regatowych żeglarzy i ich klubów. Finał imprezy to koncert w wykonaniu znanego artysty.

Sopot Wave to spotkanie, które łączy doskonałą zabawę z prezentacją tego co w polskim żeglarstwie najlepsze. Zawsze z udziałem - jako bohaterów lub gości uznanych żeglarzy, w tym członków kadry narodowej i olimpijskiej, szefów teamów regatowych, trenerów i działaczy.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Najnowsze artykuły