stat
Impreza już się odbyła

Kobiety Kobietom - kolacja charytatywna

Pięć restauracji wraz Fundacją OmeaLife pragnie zaprosić na drugą już edycję wyjątkowego wydarzenia Kobiety Kobietom. Chcemy - w Dniu Kobiet - zebrać pozytywną kobiecą energię podczas degustacyjnej kolacji tylko dla kobiet, z której zysk zostanie przekazany na pomoc innym kobietom zmagającym się z problemem, który może dotyczyć nas wszystkie. W Gdańsku zapraszamy do Mercato Restaurant w Hilton Gdańsk.

Relacja z imprezy

8 marca, 5 miast, 5 restauracji, 5-daniowe menu, 5 kobiet z OmeaLife, 5 wybitnych lekarzy, specjalistów z dziedziny leczenia chorób piersi.

Podczas wydarzenia panie będą mogły zjeść wyjątkową kolację degustacyjną przygotowaną przez szefów kuchni specjalnie na tę okazję, napić się dobrego wina i posłuchać o pracy Fundacji. Cały zysk z kolacji zostanie przeznaczony na walkę z rakiem piersi poprzez prowadzenie warsztatów edukacyjnych w placówkach pozamedycznych, szkołach i korporacjach. Organizowanie eventów edukacyjnych w letnich kurortach "Różowa Plaża" oraz szerzenie świadomości i wiedzy na temat zachorowań na raka piersi wśród młodych kobiet w Polsce - "Siła, Determinacja, Marzenia".

Zabierzcie mamę, siostrę, serdeczną przyjaciółkę czy dawno niewidzianą koleżankę i dołączcie do nas. Wasz miło spędzony czas będzie zarazem wsparciem dla innych kobiet w ich walce. W Dniu Kobiet Kobiety Kobietom!

Namawiamy aby w ten wieczór ubrać się na różowo lub podkreślić strój różowym akcentem. Róż to symbol kobiecości jak również solidarności z chorymi na raka piersi.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    189 zł
Rezerwacja: katarzyna.boniecka@hilton.com

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najnowsze artykuły