• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Zawodowcy i amatorzy w Sierra Golf Club

Jakub Jakubowski
1 sierpnia 2011 (artykuł sprzed 11 lat) 
Opinie
Max Sałuda - zwycięzca turnieju. Max Sałuda - zwycięzca turnieju.

Max Sałuda wśród zawodowców i Jan Zawodowski wśród amatorów zwyciężyli w trzeciej eliminacji golfowego turnieju Deutche Bank BMW Pro-Am Tour. Zawody rozegrano na polu Sierra Golf Club w Pętkowicach.Deutsche Bank BMW Group Pro-Am Tour to najpopularniejsza i największa seria turniejów golfowych w Polsce. Zawody z tego cyklu, w których rywalizują wspólnie zawodowcy i amatorzy, odbywają się już od 8 lat. W Pętkowicach, mimo iście jesiennej aury, rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie a polscy golfiści nie byli zbyt gościnni dla gości z zagranicy.

Wśród zawodowców walka o zwycięstwo była bardzo zacięta. Po pierwszym dniu pierwsze miejsce ex-equo zajmowali Max SałudaMike O'Brien, dwie wielkie gwiazdy polskiego golfa. Drugiego dnia obaj grali słabiej, ale to właśnie O'Brien pogrzebał swoje szanse nie tylko na triumf, ale też na podium, posyłając piłkę do wody na 15 dołku. Z tego prezentu skorzystał Kuba Ossowski, który wskoczył na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Tuż za jego plecami, z jednym uderzeniem więcej, uplasował się Peter Bronson.

Najlepszym amatorem okazał się Jan Zawadowski, który zapewnił sobie zwycięstwo perfekcyjną grą podczas drugiego dnia turnieju. Presji nie wytrzymał lider po pierwszej rundzie Mateusz Jędrzejczyk, który spadł na 3 miejsce. Drugie miejsce na podium zajął Grzegorz Zieliński jr.

Na polu Sierra Golf Club odbył się również piknik golfowy połączony z degustacją i konkursami dla gości. Na driving range każdy mógł wziąć udział w Akademii Golfa a po zejściu wszystkich zawodników z pola, rozegrany został konkurs "Longest Putt", którego zwycięzcami zostali Dariusz Pejas wśród pro i Marek Marcinkowski wśród amatorów.

Miejsca

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Najczęściej czytane

Ogłoszenia polecane

Inwestycje Deluxe