wiadomości - Samochody

stat

Wyjedź na tor wyścigowy z Porsche

artykuł sponsorowany
Spełnij swoje marzenia i przetestuj modele Porsche na torze Silesia Ring.
Spełnij swoje marzenia i przetestuj modele Porsche na torze Silesia Ring. fot. Porsche

Porsche Centrum Sopot zachęca wszystkich miłośników marki, przyjaciół oraz klientów do przeżycia niezwykłej przygody na profesjonalnym torze wyścigowym Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Udział w Porsche on Track to gwarancja sportowych emocji i niewyobrażalnych doznań, ale również bardzo pożytecznej nauki przekazywanej przez doświadczonych instruktorów ze szkoły Porsche. Sopocki przedstawiciel marki zaprasza na dwa turnusy, które odbędą się pod koniec sierpnia.Porsche Driving Experience to cykl szkoleń organizowany przez niemieckiego producenta na popularnych torach znanych chociażby z wyścigów Formuły 1. Teraz do takich obiektów jak Silverstone Circuit, Shanghai International Circuit czy Circuit de la Sarthe w Le Mans dołącza tor w Kamieniu Śląskim. Będzie to absolutny debiut tego wydarzenia w Polsce, gdyż Silesia Ring jest pierwszym torem w naszym kraju, który spełnia wymogi Porsche.

Pod koniec wakacji uczestnicy Porsche on Track przetestują całą gamę modelową Porsche na nowoczesnym torze o długości 3,6 km. Oprócz śrubowania swoich rekordów i "wykręcania" najlepszych czasówek, każda osoba będzie doskonalić swoją technikę jazdy pod okiem profesjonalnych instruktorów.

- Impreza Porsche organizowana na profesjonalnym torze wyścigowym to tak naprawdę jedyna i niepowtarzalna okazja do przetestowania nieprzeciętnych możliwości naszych wszystkich modeli. Bardzo często klienci - jeszcze przed zakupem auta - decydują się na udział w takim wydarzeniu, aby ostatecznie potwierdzić chęć zakupu i przekonać się co do słuszności swojej decyzji. Pozostali uczestnicy mają możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego. Do tej pory imprezy na torze odbywały się poza granicami Polski. Porsche zdecydowało się podjąć wielomilionową inwestycję, by odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie w Kamieniu Śląskim stanie się tradycją - zapowiada Karolina Łukaszewska z Porsche Centrum Sopot.
Na Silesia Ring czekać będzie pełna gama modelowa Porsche.
Na Silesia Ring czekać będzie pełna gama modelowa Porsche. fot. Porsche
Organizatorzy podzielili wydarzenie na dwa dwudniowe turnusy - pierwszy z nich skierowany jest do osób, które chciałaby poszaleć na torze, ale nie miały wcześniej styczności z marką Porsche. Z kolei w drugim wyjeździe udział wezmą klienci marki Porsche.

- Podczas pierwszego turnusu uczestnicy będą mieli okazję wypróbować kilkadziesiąt różnych konfiguracji aut naszej marki, a tym samym sprawdzić się, porównać swoje zdolności i umiejętności do innych uczestników, przeżyć coś nowego i niesamowitego. Drugi wyjazd zorganizowany jest dla naszych klientów, dla osób, które na co dzień poruszają się samochodami marki Porsche. Z myślą o nich organizujemy Porsche Driving School, czyli naukę różnych technik poruszania się pod okiem wykwalifikowanych polskich instruktorów. Dzięki temu dajemy możliwość podszkolenia się oraz wypróbowania Porsche w warunkach, do których zostały one stworzone - dodaje Łukaszewska.
Premierowa akademia jazdy Porsche odbędzie się w dniach 29 i 30 sierpnia. Weźmie w niej udział 48 osób, które podczas pierwszego dnia pobytu będą integrować się w Zamku w Lublińcu, gdzie również spędzą noc. Na oddalony o 60 km Silesia Ring wyjadą drugiego dnia. Od samego rana na torze czekać będzie na nich moc atrakcji oraz 25 egzemplarzy Porsche (modele z serii 718, 911, Panamera, Macan i Cayenne). Podczas całodniowej imprezy uczestnicy będą podnosić swoje umiejętności podczas jazdy po torze, jazdy terenowej, prób przyspieszenia i hamowania czy slalomu. Koszt dwudniowego wyjazdu wynosi 1 tys. euro netto od osoby.

Również 30 sierpnia w Zamku zamelduje się grupa uczestników drugiego turnusu. 28 klientów Porsche na tor wyjedzie dzień później. Na rozgrzanym jeszcze asfalcie Silesia Ring czekać będzie kilkadziesiąt egzemplarzy ze stajni Porsche. Dla tej grupy formuła Porsche Sport Driving School będzie nieco inna. Uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze grupy, które pod okiem polskich instruktorów będą wykonywać zaawansowane ćwiczenia oraz ciekawe aktywności (m.in. trail breaking, handling na czas, lead and follow 911, lead and follow miksem modelowym Porsche). Cena uczestnictwa wynosi 1850 euro netto od osoby.

Specjalnie dla czytelników portalu Trojmiasto.pl Porsche Centrum Sopot przygotowało niespodziankę w postaci 20-procentowej zniżki na wyjazd na dowolny turnus do Kamienia Śląskiego. Przy zapisach prosimy o powołanie się na nasz portal. Zapisz się do zabawy, spełnij swoje marzenie i wyzwól pełny potencjał Porsche - zachęcają organizatorzy.

Organizatorzy przygotowali dla miłośników marki oraz swoich klientów dwa dwudniowe turnusy, które odbędą się pod koniec sierpnia.
Organizatorzy przygotowali dla miłośników marki oraz swoich klientów dwa dwudniowe turnusy, które odbędą się pod koniec sierpnia. fot. Porsche
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (10)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najnowsze artykuły

wydarzenia