• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wieczór tajski w Thao Thai: relaks w spa i wykwintne jedzenie

10 października 2018 (artykuł sprzed 5 lat) 

Chwila relaksu jest potrzebna każdemu. Chcąc w pełni odpocząć warto zadbać o siebie w sposób kompleksowy. Połączenie tradycyjnego masażu tajskiego z wykwintną kolacją proponują dwa salony: Thao Thai i Thao Thai Fusion. Ich oferta o nazwie Wieczór tajski, to propozycja na wieczór we dwoje, spotkanie z przyjaciółką albo pomysł na prezent.Salony Thao Thai i restauracja Thao Thai Fusion to połączenie tajskiej kuchni i tajskiego masażu. Chętnie goszczą tutaj zarówno miłośnicy Tajlandii, jak i ci, którzy szukają po prostu nowych smaków i chwili dla siebie.

Kuchnia Thao Thai Fusion, na ul. Szerokiej 84/85 zobacz na mapie Gdańska, charakteryzuje się autentycznością ponieważ używa się w niej oryginalnych tajskich przypraw i produktów. Do restauracji przychodzi wielu Tajów, którzy chwalą sobie tutejsze jedzenie uważając, że smakuje tak samo jak Tajlandii. Ciepłe i przyjemne wnętrze zaprojektowane jest tak, aby z przyjemnością delektować się aromatyczną i wyjątkową kuchnią. Niewielka, otwarta kuchnia pozwala podejrzeć kucharzy przy pracy i porozmawiać z nimi zarówno po tajsku, angielsku, jak i po polsku.

  • Restauracja i salony spa Thao Thai proponują połączenie wykwintnej kolacji z masażami w ofercie wieczór tajski.

Odpowiedzialny za przygotowanie wykwintnych dań jest szef kuchni Suria Sribunma, który doświadczenie zdobywał w hotelu Sheraton w Tajlandii i Warszawie, w sieci hoteli Mercure oraz w restauracjach w Gdańsku i Szczecinie. W Polsce pracuje od 10 lat, a pochodzi z Udon Thani w północno-wschodniej Tajlandii. Z południowej części Tajlandii pochodzi natomiast druga osoba odpowiedzialna za kuchnię Paweenapasson Chotpavasurat, która wyróżnia się posiadaniem ogromnych umiejętności w sztuce carvingu, co pozwala jej tworzyć zaskakujące rzeźby w owocach i warzywach.

W salonach masażu i spa Thao Thai, znajdujących się na ul. Szerokiej 86/87 zobacz na mapie Gdańska i Spichrzowej 21 zobacz na mapie Gdańska, czeka relaks dla ciała i ducha. Pracują tutaj wykwalifikowane masażystki wykonujące tradycyjny masaż tajski, inaczej Nuad Phaen Boran, który oznacza tradycyjną tajską metodę leczenia dłońmi. Jego korzenie sięgają do ajurwedy, jogi i medycyny chińskiej. Skupia on w sobie przede wszystkim elementy akupresury i rozciągania, a głównym celem jest usprawnienie obiegu i przywrócenie równowagi w ciele. Masaż tajski można stosować w konkretnych schorzeniach, ale jest to również idealna forma relaksacji, podniesienia odporności organizmu czy poprawienia zakresu ruchów w stawach.

Pełen relaks można osiągnąć łącząc masaż z wykwintną kolacją. Wieczór tajski, bo pod tą nazwą kryje się oferowany przez salon Thao Thai pakiet, rozpoczyna się masażem tajskim tradycyjnym lub z olejkiem aromatycznym, po którym goście zapraszani są do restauracji, aby delektować się kolacją i wybranym winem. Każda z osób może wybrać dowolne dania wchodzące w skład oferty: przystawka lub zupa, danie główne i kieliszek wina. Pełne menu dostępne jest na stronie obiektu.

Jest to okazja do spędzenia wieczoru w orientalnym klimacie. Oferta kierowana jest do par lub grup przyjaciół: może to być romantyczny czas we dwoje, wieczór panieński lub kawalerski. Nastrojowa muzyka i orientalne aromaty sprzyjają całkowitemu relaksowi. Komfort zapewniają dwuosobowe pokoje dostępne w obu salonach. Jest to dobry pomysł na prezent urodzinowy, z okazji rocznicy ślubu, czy okazja do oświadczyn. Dzięki połączeniu tradycyjnej kuchni z masażem tajskim, można poczuć klimat egzotycznego kraju.

Ceny pakietów zaczynają się od 230 zł z osobę: za godzinny masaż klasyczny z dwudaniową kolacją z kieliszkiem wina, a kończą się na 350 zł za osobę za dwugodzinny masaż relaksacyjny z olejkiem aromatycznym i opisaną wyżej kolacją. Istnieje również możliwość stworzenia własnego pakietu.

  • Relaksujący masaż wykonują w salonach Thao Thai wykwalifikowane masażystki.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Zobacz także

Opinie 1 zablokowana

Wydarzenia

Il Palagio Trudi Styler i Stinga

650 zł
degustacja

Otwarcie Lobster House Gdańsk

dni otwarte

Dinner in the Sky Trójmiasto

990 zł
degustacja

Najczęściej czytane