Wieczór tajski w Thao Thai: relaks w spa i wykwintne jedzenie

Chwila relaksu jest potrzebna każdemu. Chcąc w pełni odpocząć warto zadbać o siebie w sposób kompleksowy. Połączenie tradycyjnego masażu tajskiego z wykwintną kolacją proponują dwa salony: Thao Thai i Thao Thai Fusion. Ich oferta o nazwie Wieczór tajski, to propozycja na wieczór we dwoje, spotkanie z przyjaciółką albo pomysł na prezent.Salony Thao Thai i restauracja Thao Thai Fusion to połączenie tajskiej kuchni i tajskiego masażu. Chętnie goszczą tutaj zarówno miłośnicy Tajlandii, jak i ci, którzy szukają po prostu nowych smaków i chwili dla siebie.

Kuchnia Thao Thai Fusion, na ul. Szerokiej 84/85 zobacz na mapie Gdańska, charakteryzuje się autentycznością ponieważ używa się w niej oryginalnych tajskich przypraw i produktów. Do restauracji przychodzi wielu Tajów, którzy chwalą sobie tutejsze jedzenie uważając, że smakuje tak samo jak Tajlandii. Ciepłe i przyjemne wnętrze zaprojektowane jest tak, aby z przyjemnością delektować się aromatyczną i wyjątkową kuchnią. Niewielka, otwarta kuchnia pozwala podejrzeć kucharzy przy pracy i porozmawiać z nimi zarówno po tajsku, angielsku, jak i po polsku.


Odpowiedzialny za przygotowanie wykwintnych dań jest szef kuchni Suria Sribunma, który doświadczenie zdobywał w hotelu Sheraton w Tajlandii i Warszawie, w sieci hoteli Mercure oraz w restauracjach w Gdańsku i Szczecinie. W Polsce pracuje od 10 lat, a pochodzi z Udon Thani w północno-wschodniej Tajlandii. Z południowej części Tajlandii pochodzi natomiast druga osoba odpowiedzialna za kuchnię Paweenapasson Chotpavasurat, która wyróżnia się posiadaniem ogromnych umiejętności w sztuce carvingu, co pozwala jej tworzyć zaskakujące rzeźby w owocach i warzywach.

W salonach masażu i spa Thao Thai, znajdujących się na ul. Szerokiej 86/87 zobacz na mapie Gdańska i Spichrzowej 21 zobacz na mapie Gdańska, czeka relaks dla ciała i ducha. Pracują tutaj wykwalifikowane masażystki wykonujące tradycyjny masaż tajski, inaczej Nuad Phaen Boran, który oznacza tradycyjną tajską metodę leczenia dłońmi. Jego korzenie sięgają do ajurwedy, jogi i medycyny chińskiej. Skupia on w sobie przede wszystkim elementy akupresury i rozciągania, a głównym celem jest usprawnienie obiegu i przywrócenie równowagi w ciele. Masaż tajski można stosować w konkretnych schorzeniach, ale jest to również idealna forma relaksacji, podniesienia odporności organizmu czy poprawienia zakresu ruchów w stawach.

Pełen relaks można osiągnąć łącząc masaż z wykwintną kolacją. Wieczór tajski, bo pod tą nazwą kryje się oferowany przez salon Thao Thai pakiet, rozpoczyna się masażem tajskim tradycyjnym lub z olejkiem aromatycznym, po którym goście zapraszani są do restauracji, aby delektować się kolacją i wybranym winem. Każda z osób może wybrać dowolne dania wchodzące w skład oferty: przystawka lub zupa, danie główne i kieliszek wina. Pełne menu dostępne jest na stronie obiektu.

Jest to okazja do spędzenia wieczoru w orientalnym klimacie. Oferta kierowana jest do par lub grup przyjaciół: może to być romantyczny czas we dwoje, wieczór panieński lub kawalerski. Nastrojowa muzyka i orientalne aromaty sprzyjają całkowitemu relaksowi. Komfort zapewniają dwuosobowe pokoje dostępne w obu salonach. Jest to dobry pomysł na prezent urodzinowy, z okazji rocznicy ślubu, czy okazja do oświadczyn. Dzięki połączeniu tradycyjnej kuchni z masażem tajskim, można poczuć klimat egzotycznego kraju.

Ceny pakietów zaczynają się od 230 zł z osobę: za godzinny masaż klasyczny z dwudaniową kolacją z kieliszkiem wina, a kończą się na 350 zł za osobę za dwugodzinny masaż relaksacyjny z olejkiem aromatycznym i opisaną wyżej kolacją. Istnieje również możliwość stworzenia własnego pakietu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Kolacja charytatywna WOŚP Hilton
Kolacja charytatywna WOŚP Hilton
degustacja, imprezy i akcje charytatywne
sty 29
sobota, g. 18:00
Gdańsk, Hotel Hilton

Ogłoszenia polecane

Inwestycje Deluxe

Apartamenty willowe Cumowników

Apartamenty willowe Cumowników

Kameralnie

Gdynia Orłowo, ul. Cumowników

128 do 128 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Apartamenty willowe Zacisze

Apartamenty willowe Zacisze

Kameralnie

Sopot Górny Sopot, ul. Zacisze

117 do 117 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Wzgórze Zielenisz

Wzgórze Zielenisz

Hossa

Gdynia Wiczlino, ul. Bernarda Myśliwka

197 do 265 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja