wiadomości - Aktualności

Piękno i zdrowie w nowym spa. Otwarte dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta

W repertuarze Strefy Wellness w Radisson Blu Hotel Sopot znajdziemy zabiegi na wszystkie partie ciała, a nawet zabiegi dla pań w ciąży.
W repertuarze Strefy Wellness w Radisson Blu Hotel Sopot znajdziemy zabiegi na wszystkie partie ciała, a nawet zabiegi dla pań w ciąży. mat. prasowe Radisson Blu Hotel Sopot

Okres jesienno-zimowy to idealny czas, by wspomóc organizm, ale i zadbać o zdrowie, urodę, samopoczucie, a także pewność siebie. Najlepiej uczynić to poznając przy okazji nowe, inspirujące miejsce na trójmiejskiej mapie piękna, czyli Strefę Wellness&Spa w otwartym kilka miesięcy temu Radisson Blu Hotel Sopot. Goście odkryją tu nowy poziom profesjonalizmu i dbałości o szczegóły. Co ważne, stosowane w spa zabiegi opierają się na holistycznym podejściu do dobrostanu człowieka. Strefa jest otwarta nie tylko dla gości hotelu, ale także dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta.W repertuarze Strefy Wellness w Radisson Blu Hotel SopotMapka znajdziemy zabiegi na wszystkie partie ciała, a nawet zabiegi dla pań w ciąży. Nie chodzi jednak tylko o skórę, mięśnie czy paznokcie, bo prawdziwa regeneracja to równowaga ciała i umysłu. Podobnie rzecz ma się z urodą - naturalnym dopełnieniem wszelkich sesji upiększających powinien być promienny uśmiech, znamionujący satysfakcję i wewnętrzną harmonię. Zgodnie z tą filozofią przygotowywane są wszystkie rytuały, począwszy od manicure i pedicure, poprzez cukrowe peelingi i ceremonie relaksacyjne, aż po masaże z użyciem gorących kamieni.

Cała strefa zaprojektowana jest w taki sposób, by już w recepcji gość mógł poczuć pełne odprężenie i swobodny klimat. Liczy się każdy detal, a więc także unoszące się w powietrzu aromaty, elegancki wystrój czy płynąca z głośników subtelna, nastrojowa muzyka. W takiej scenerii zdecydowanie łatwiej nabrać dystansu od codzienności i nadać myślom spokojniejszy bieg.

Szerokie menu zabiegowe podzielone jest m.in. na strefy oka, twarzy, ciała, dłoni, stóp i depilacji. Znajdziemy w nich propozycje przygotowane w oparciu o różnorodne linie najwyższej klasy kosmetyków, w tym organiczne i wegańskie. Na przykład włoska marka Vagheggi tworzy tzw. fitokosmetyki, oparte o substancje roślinne, które przywracają skórze komfort w naturalny sposób. Z kolei innowacyjne kosmetyki polskiej marki Yonelle zawdzięczają swoją skuteczność nanodyskom, dzięki którym składniki aktywne skutecznie przenikają przez skórę. W doborze odpowiednich terapii i produktów zawsze pomagają gościom doświadczeni specjaliści.

Co ważne, menu zabiegowe strefy Wellness w Radisson Blu Hotel Sopot obejmuje także propozycje dla kobiet w ciąży, które w newralgicznym dla siebie okresie mają możliwość w przyjaznej atmosferze zadbać o dobre samopoczucie. W Strefie Męskiej o doskonałą prezencję mogą zadbać panowie, z kolei dzieci w wieku 7-15 lat zaproszone są na dedykowane masaże i zabiegi manicure z użyciem przyjemnie pachnących produktów owocowych.

Do 20 grudnia wszystkie usługi objęte są 15-procentową zniżką. To doskonała okazja, by na własnej skórze poczuć magię kojących rytuałów. Warto też pomyśleć o najbliższych, na pewno ucieszą się, jeśli pod choinką znajdą coś oryginalnego, czyli voucher podarunkowy do wykorzystania w późniejszych terminach. Co ważne, strefa jest otwarta nie tylko dla gości hotelu, ale także dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta.

Sprawdź bogatą ofertę zabiegów na stronie Strefy Wellness&Spa i wybierz dla siebie lub bliskiej osoby coś wyjątkowego.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Najnowsze artykuły