stat
PATRONAT

Party with Fashion (1 opinia)

Niecodzienna impreza pod nazwą Party with Fashion połączy ze sobą kilka interesujących i niecodziennych elementów. Wydarzeniem tytułowym jest moda zaprezentowana w dwóch odsłonach w bardzo nietuzinkowy sposób przez autorską markę trójmiejskiej projektantki, Grażyny Paturalskiej - Grace Collection. Zamiast na wybiegu - w mini przedstawieniu wystąpią adeptki Studium Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni im. Danuty Baduszkowej.

Grażyna Paturalska jako projektantka odniosła w ostatnich dwóch latach znaczące sukcesy. Marka Grace Collection prezentowana była na wybiegach: Moscow Fashion Week (2019) oraz podczas imprez towarzyszących New York Fashion Week (2020). We wrześniu br uczestniczyła w Targach Mody Lineapelle w Mediolanie, stąd w zaprezentowanym pokazie obejrzeć będzie można dwa nurty najnowszych trendów w ubraniach casualowych oraz kolekcji wieczorowo - cocktailowej.

Oprócz mody na gości czeka szereg niespodzianek i upominków przygotowanych przez organizatorów. Całość imprezy ma charakter integracyjny i towarzyski, czego tak bardzo każdemu było brak przez ostatnie półtora roku pandemii.

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł

28 maja - 31 grudnia 2021, godz. 10:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł

Opinie (1)

  • W tak trudnych czasach wszyscy jesteśmy poturbowani, party nieeee

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia

Najnowsze artykuły