wiadomości - Aktualności

stat

Otwarcie pracowni urody z muzycznym akcentem

W wydarzeniu wzięło udział prawie stu zaproszonych gości.
W wydarzeniu wzięło udział prawie stu zaproszonych gości. fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

W sobotę, 20 października, odbyło się uroczyste otwarcie Autorskiej Pracowni Fryzjerstwa i Kosmetyki Joanna Tyszer zlokalizowanej w jednym z budynków kompleksu Alchemia w gdańskiej Oliwie. Występ muzyczny, swobodna atmosfera i autorskie koktajle sprawiły, że ponad stu gości nie mogło się nudzić.Nowych miejsc, w których zadbamy o wygląd w Trójmieście, ciągle przybywa. Pracownia, w której gościliśmy na otwarciu, mieści się w Budynku Alchemii Ferrum przy ulicy Grunwaldzkiej 409 zobacz na mapie Gdańska. W wydarzeniu wzięło udział ponad sto osób. Pojawili się goście ze świata polityki, kultury i biznesu, związani głównie z Trójmiastem. Obecny był między innymi projektant mody Michał Starost.

Oficjalna część spotkania rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości. Przemówienie wygłosiły właścicielki salonu: Joanna TyszerBarbara Lipińska.

- Dziękujemy państwu za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że państwo będą się czuli u nas jak najlepiej - rozpoczęła Joanna Tyszer.

- Nie wiem, czy wcześniej spotkaliście się państwo z tym miejscem. Jesteśmy otwarci od kwietnia, a pomysł stworzenia salonu zrodził się z pasji Joanny do fryzjerstwa i z naszej długoletniej przyjaźni. Dzisiaj zachęcamy was przede wszystkim do dobrej zabawy i do tego, żebyście zostali z nami jak najdłużej - kontynuowała Barbara Lipińska.


Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Trójmieście. Sprawdź nasz kalendarz wydarzeńZ zabiegów oferowanych przez salon można korzystać już od kwietnia tego roku, ale dopiero teraz zdecydowano się na zorganizowanie oficjalnego otwarcia. Oprócz usług fryzjerskich, w tym porad stylisty i metamorfoz, można się tu poddać zabiegom z zakresu zarówno kosmetologii, jak i medycyny estetycznej. Jest to jeden z największych salonów w Polsce współpracujących z włoską marką Davines, która skupiła się na tworzeniu produktów o wysokiej jakości wykorzystując naturalne składniki.


Wystrój salonu jest bardzo nowoczesny, ale znajdziemy tu także akcenty retro, jak np. odrestaurowaną drewnianą komodę czy tapetę przypominającą wzorem teatralne kotary. Dominuje kolor szary i czarny, które przy tak dużym metrażu dobrze się sprawdzają. Charakter wnętrzu nadają również czarno-białe fotografie umieszczone w kilku miejscach pracowni.

Podczas wieczoru wszyscy obecni mogli skorzystać z urozmaiconego bufetu przekąsek przygotowanego przez firmę Elekryczny Żuraw oraz Notociacho, które odpowiedzialne było również za desery przygotowane na tę okazję. Natomiast za profesjonalną obsługę barmańską odpowiadał Kamil Kapitkowski z Bar 4 you. Właścicielki wprowadzały pozytywną atmosferę, motywując tym samym gości do wspólnej zabawy.

Wieczór umilił występ zespołu Uhuru Trio, który tworzą: gitarzysta Rafał Szyjer, wokalistka Ada Majdzińska i perkusista Sławek Dumański. Głównie znane polskie przeboje lat 80. i 90. spowodowały, że zebrani goście chętnie się bawili, a nawet tańczyli. Pomiędzy kolejnymi utworami przygotowano niespodziankę dla gości i rozlosowano bony na usługi fryzjerskie i kosmetyczne.

Opinie (34) 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły

wydarzenia