stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie butiku Kate&Kate

Cosmic Jubilee: Wielkie otwarcie butiku Kate&Kate w Gdańsku i premiera Issey Miyake w Polsce.

Pokaz mody w prawdziwie nowojorskim stylu! Biżuteria ulubionych projektantów Lady Gagi, Beyonce, Sarah Jessica Parker czy Kate Moss. Premiera torebek Bao Bao o projektu światowej sławy japońskiego designera Issey Miyake i ubrania Patrizia Pepe. Marka Kate&Kate skupiająca największe nazwiska w świecie biżuterii modowej z impetem wchodzi do gdańskiego światka fashion!

Już 13 grudnia o 19.30 w "obserwatorium designu" nad Motławą przy Wartkiej 4 odbędzie się pokaz biżuterii Kate&Kate inaugurujący otwarcie butiku w Gdańsku.

"Przez ostatnie kilka miesięcy podróżowałam po świecie, bywałam na największych imprezach modowych. Najnowsze trendy i sposób tworzenia eventów, które zaobserwowałam w trakcie moich wyjazdów wcielam teraz w życie. Pokaz mody z okazji otwarcia butiku w Gdańsku będzie takim właśnie Kosmicznym Jubileuszem"- zapowiada Kate, właścicielka firmy.

Dla kobiet w Gdańsku szykuje się zatem prawdziwa rewolucja.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Najnowsze artykuły