wiadomości - Aktualności

stat

Oficjalny bankiet na zakończenie Sopot Match Race 2018


Sobotni wieczór był wyjątkowy dla wszystkich wielbicieli żeglarstwa. Na tarasach Hotelu Sheraton w Sopocie odbył się bankiet będący oficjalnym zakończeniem zawodów Sopot Match Race. Elegancki wieczór z wykwintnym jedzeniem spędzili zarówno goście związani z branżą żeglarską jak i celebryci. Łącznie bawiło się około 300 osób.Zawody Sopot Match Race trwały od środy 22 sierpnia, a zakończyły się oficjalnym bankietem w sobotni wieczór, który odbył się na tarasach Hotelu Sheraton w Sopocie. Tegoroczne wydanie imprezy było szczególne ze względu na jubileuszową, 15-stą edycję zawodów. W tym roku, podobnie jak rok temu, zwycięzcą zawodów został Przemysław Tarnacki.

Zobacz pełne wyniki zawodów Sopot Match Race 2018

- Tegoroczna edycja zawodów Sopot Match Race była pod wieloma względami wyjątkowa. Przede wszystkim jest to już 15 edycja. Trochę przeszkadzały nam warunki pogodowe, jednak poziom zawodników był bardzo wysoki, co było dla nas pozytywną niespodzianką. Teraz jesteśmy na bankiecie i mam nadzieję, że mimo przelotnego deszczu, goście będą się świetnie bawić - mówił Filip Grudziński, organizator Sopot Match Race.
Zawody zapowiadaliśmy w artykule: Żeglarskie ściganie przy sopockim molo

Na wieczornym bankiecie pojawiło się ponad 300 osób. Wśród zaproszonych gości byli zawodnicy biorący udział w kilkudniowych zmaganiach, wielbiciele żeglarstwa, biznesmeni i zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Nie zabrakło także celebrytów. Ze znanych postaci pojawili się m.in. aktorki Marta Wierzbicka i Agnieszka Włodarczyk oraz prowadzący wydarzenie - Conrado Moreno. Gościem specjalnym była Joanna Krupa, która na samym bankiecie się nie pojawiła, ale była obecna kilka godzin wcześniej na wydarzeniu Sopot Match Race.

Prowadząc wieczór, Conrado Moreno, zwracał się nie tylko do zaproszonych gości, ale również do osób, które zdecydowały się zatrzymać na chwilę przed tarasami hotelu Sheraton.

Główną atrakcją wieczoru był koncert Anji Sei - wokalistki związanej z wrocławską sceną muzyczną, która wystąpiła wraz z zespołem. Na sobotnim bankiecie pojawiła się w marynarskiej stylizacji wykonując raczej stonowane aranżacje znanych utworów. Resztę wieczoru umilały sety dj'skie.

O gości zadbano na najwyższym poziomie serwując im smaczne i zróżnicowane dania, za które odpowiadała restauracja Hotelu Sheraton oraz trunki przygotowane przez partnera tegorocznej edycji regat, czyli Pernod Ricard - kompania, której flagowe marki to szampan G.H. Muum i whisky Chivas. Swoje stanowisko przygotowała także marka IQOS proponująca podgrzewacze do tytoniu.

Bankiet podsumowujący tegoroczną edycję Sopot Match Race to także miejsce, w którym odbyła się premiera nowej whisky XV marki Chivas, a po oficjalnym odsłonięciu butelek, każdy z gości mógł oddać się degustacji tego alkoholu.

Tuż przed wejściem na tarasy Hotelu Sheraton, a także w środku, miała miejsce ekspozycja floty Audi. Zebrani goście z zainteresowaniem przyglądali się najnowszym modelom aut, wielokrotnie uwieczniając je na zdjęciach.

W połowie wieczoru, obfite opady deszczu przegoniły gości do konferencyjnej części Hotelu Sheraton. Nie przeszkodziło to jednak w zabawie do późnych godzin nocnych.


Sprawdź jakie wydarzenia odbywają się dzisiaj w Trójmieście

Opinie (29) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły