wiadomości - Aktualności

stat

Marka jest kobietą. Debata w hotelu My Story

Gościem specjalnym spotkania była Katarzyna Figura.
Gościem specjalnym spotkania była Katarzyna Figura. fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

W czwartkowy wieczór w hotelu My Story Sopot Apartments odbyła się debata klubu Marka jest kobietą. Dyskusja toczyła się na temat prowadzenia biznesu opartego na relacjach, kreowania własnej marki i czerpania odwagi do zmian. Gościem specjalnym spotkania była Katarzyna Figura, która chętnie dzieliła się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami.Cykl spotkań i debat eksperckich klubu Marka jest kobietą ma na celu przybliżenie gościom inspirujących historii i doświadczeń kobiet, które osiągnęły sukces. Wśród poruszanych tematów znajdują się m.in. poczucie własnej wartości, skuteczne przywództwo, partnerstwo w biznesie czy cechy charakteru dobrego lidera.

Wydarzenia biznesowe w Trójmieście


Czwartkowe spotkanie w hotelu My Story podzielone zostało na trzy części. Podczas pierwszej z nich na scenie zaprezentowały się kolejno Katarzyna Figura, Kamilla Motacki, Małgorzata KrzyżowskaGabriela Antczak. Każda z prelegentek opowiedziała o innym aspekcie swojej drogi zawodowej.

Katarzyna Figura zaczęła od wspomnienia pracy nad swoim najnowszym spektaklem pt. "Fedra", następnie dużo uwagi poświęciła temu, jak wybory zawodowe determinowały jej nazwisko jako markę oraz ile zmian pociągnęła za sobą przeprowadzka do Trójmiasta.

- Mam duże wewnętrzne przekonanie, że każdym kolejnym wyzwaniem zawodowym buduję się na nowo, dlatego, że się rozwijam. Nawet jeśli coś mi nie wyjdzie, to jest to kolejnym elementem mojego doświadczenia. Moje nazwisko, dorobek, osobowość - to wszystko składa się na moją markę i tkwi w tym ogromna siła. Rolami, które przyjmuję na scenie opowiadam historię człowieka, kobiety i też po części mnie. Temat dzisiejszego spotkania bardzo zainspirował mnie, żeby się nad tym zastanowić - mówiła Katarzyna Figura.

Recenzja spektaklu "Fedra"


Po Katarzynie Figurze na scenie pojawiła się Kamilla Motacki, która zawodowo zajmuje się prowadzeniem warsztatów i szkoleń z zakresu wellbeing. Podczas swojej prelekcji zwróciła uwagę słuchaczy na to, że każde wypowiadane przez nas słowo ma moc sprawczą, a duże zmiany zaczynają się często od małych kroków. Małgorzata Krzyżowska, adwokat i założycielka międzynarodowej korporacji prawniczej, opowiedziała o granicach w relacjach pracownika z pracodawcą oraz zasadach prawidłowej komunikacji w relacjach biznesowych. Pierwszą część spotkania zamknęła Gabriela Antczak, specjalistka w zakresie marketingu, która z dużą dawką humoru opowiedziała o codziennych wyzwaniach związanych z pracą marketingowca.

Następnie prowadzący spotkanie Jarosław Waśkiewicz zaprosił na krótką przerwę i poczęstunek. Ciekawym akcentem były bezalkoholowe wina, które cieszyły się wśród gości dużym zainteresowaniem.

Konferencje biznesowe za miastem


Druga część wieczoru poświęcona była wymianie doświadczeń gości. Na scenie pojawiły się m.in. Krystyna Gozdawa-Nocoń, Marta Chełkowska, Magdalena LarczyńskaIwona Kmiecik. Panie opowiedziały o swoich doświadczeniach zawodowych, nawiązując do tematów poruszanych we wcześniejszej dyskusji.

Po kolejnej krótkiej przerwie odbyła się loteria wizytówkowa, będąca zwieńczeniem czwartkowego spotkania.

Koszt udziału w spotkaniu wynosił 69 zł dla klubowiczek i ambasadorów klubu, a 99 zł dla pozostałych chętnych.

Opinie (32) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły

wydarzenia