• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Łukasz Czarnecki wziął ślub. Bajkowe wesele gwiazdy "Tańca z gwiazdami"

osa
5 lipca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (41)
Znany z "Tańca z gwiazdami" Łukasz Czarnecki wziął ślub z Sylwią Karim. Znany z "Tańca z gwiazdami" Łukasz Czarnecki wziął ślub z Sylwią Karim.

Pochodzący z Gdańska i nadal związany z Trójmiastem były trener "Tańca z gwiazdami" wziął ślub. Wybranką Łukasza Czarneckiego została Sylwia Karim, z którą tancerz związany jest od 2019 r.
O Łukaszu Czarneckim szczególnie głośno było w latach 2007-2011, gdy rekordy popularności bił "Taniec z gwiazdami", wtedy jeszcze emitowany na antenie TVN. Gdańszczanin wystąpił w aż 10 sezonach i tańczył z takimi sławami, jak m.in.: Olga Bołądź, Anna Samusionek, Marta Wierzbicka oraz Anna Guzik, z którą zresztą zdobył Kryształową Kulę. Za sukcesami na telewizyjnym parkiecie szła spora rozpoznawalność.

Czy oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

- Pamiętam, z jakimi wątpliwościami szedłem na casting. Zawodowi tancerze takie "fuchy" uważają za profanację tańca, a ja wówczas poświęcałem mu wiele czasu i energii. Wiedziałem, że program może mi przeszkodzić w karierze. Moja ówczesna partnerka - Kamila Kajak - która była po pierwszej edycji programu, ostatecznie namówiła mnie do niego - wspominał po latach w rozmowie z Trojmiasto.pl.
Ostatecznie jednak Czarnecki odszedł z formatu, by zająć się mniej medialnymi biznesami. Przy okazji wrócił też po kilku latach z Warszawy do Trójmiasta. W 2016 r. otworzył w Sopocie luksusowy i nieistniejący już klub sportowy Elite Gym.

Tak opowiadał portalowi Trojmiasto.pl o inwestycji przed otwarciem:

- Chcieliśmy stworzyć wyjątkowy klub - taki, w którym każdy klubowicz chciałby spędzać jak najwięcej czasu, gdzie mógłby nie tylko poćwiczyć, ale zjeść zdrowy, dietetyczny posiłek, zrelaksować się na tarasie przy książce i świeżo przygotowanym smoothie, spędzić czas z przyjaciółmi, a być może odbyć spotkanie biznesowe.


Czas jednak pokazał, że nie do końca taki format klubu sportowego się sprawdził. O Czarneckim znowu w mediach zrobiło się cicho aż do teraz: właśnie ożenił się z Sylwią Karim po czterech latach związku. Ceremonia odbyła się w Pałacu Mała Wieś pod Warszawą.

Tancerz pochwalił się zdjęciami z uroczystości. Panna młoda wybrała na tę wyjątkową okazję suknię z długim trenem, zaś Czarnecki postawił na klasykę: czarny garnitur, który jedynie przyozdobił białą różą. Motyw róży i pastelowych kwiatów przewija się cały czas: widać je m.in. w imponujących kwiatowych dekoracjach i na torcie weselnym.

- To był nasz dzień. Już oficjalnie jesteśmy z Sylwią małżeństwem. Jeszcze ręce mi się trzęsą i dochodzi to wszystko do mnie. Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam zorganizować nasz wymarzony dzień, oraz wszystkim gościom, rodzinie, przyjaciołom. Dziękujemy, że byliście z nami w tym dniu - napisał na swoim profilu instagramowym.
osa

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (41)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dinner in the Sky Trójmiasto (11 opinii)

(11 opinii)
990 zł
degustacja

Najczęściej czytane