• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Łukasz Czarnecki wziął ślub. Bajkowe wesele gwiazdy "Tańca z gwiazdami"

osa
5 lipca 2023, godz. 12:05 
Opinie (40)
Znany z "Tańca z gwiazdami" Łukasz Czarnecki wziął ślub z Sylwią Karim. Znany z "Tańca z gwiazdami" Łukasz Czarnecki wziął ślub z Sylwią Karim.

Pochodzący z Gdańska i nadal związany z Trójmiastem były trener "Tańca z gwiazdami" wziął ślub. Wybranką Łukasza Czarneckiego została Sylwia Karim, z którą tancerz związany jest od 2019 r.
O Łukaszu Czarneckim szczególnie głośno było w latach 2007-2011, gdy rekordy popularności bił "Taniec z gwiazdami", wtedy jeszcze emitowany na antenie TVN. Gdańszczanin wystąpił w aż 10 sezonach i tańczył z takimi sławami, jak m.in.: Olga Bołądź, Anna Samusionek, Marta Wierzbicka oraz Anna Guzik, z którą zresztą zdobył Kryształową Kulę. Za sukcesami na telewizyjnym parkiecie szła spora rozpoznawalność.

Czy oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

- Pamiętam, z jakimi wątpliwościami szedłem na casting. Zawodowi tancerze takie "fuchy" uważają za profanację tańca, a ja wówczas poświęcałem mu wiele czasu i energii. Wiedziałem, że program może mi przeszkodzić w karierze. Moja ówczesna partnerka - Kamila Kajak - która była po pierwszej edycji programu, ostatecznie namówiła mnie do niego - wspominał po latach w rozmowie z Trojmiasto.pl.
Ostatecznie jednak Czarnecki odszedł z formatu, by zająć się mniej medialnymi biznesami. Przy okazji wrócił też po kilku latach z Warszawy do Trójmiasta. W 2016 r. otworzył w Sopocie luksusowy i nieistniejący już klub sportowy Elite Gym.

Tak opowiadał portalowi Trojmiasto.pl o inwestycji przed otwarciem:

- Chcieliśmy stworzyć wyjątkowy klub - taki, w którym każdy klubowicz chciałby spędzać jak najwięcej czasu, gdzie mógłby nie tylko poćwiczyć, ale zjeść zdrowy, dietetyczny posiłek, zrelaksować się na tarasie przy książce i świeżo przygotowanym smoothie, spędzić czas z przyjaciółmi, a być może odbyć spotkanie biznesowe.


Czas jednak pokazał, że nie do końca taki format klubu sportowego się sprawdził. O Czarneckim znowu w mediach zrobiło się cicho aż do teraz: właśnie ożenił się z Sylwią Karim po czterech latach związku. Ceremonia odbyła się w Pałacu Mała Wieś pod Warszawą.

Tancerz pochwalił się zdjęciami z uroczystości. Panna młoda wybrała na tę wyjątkową okazję suknię z długim trenem, zaś Czarnecki postawił na klasykę: czarny garnitur, który jedynie przyozdobił białą różą. Motyw róży i pastelowych kwiatów przewija się cały czas: widać je m.in. w imponujących kwiatowych dekoracjach i na torcie weselnym.

- To był nasz dzień. Już oficjalnie jesteśmy z Sylwią małżeństwem. Jeszcze ręce mi się trzęsą i dochodzi to wszystko do mnie. Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam zorganizować nasz wymarzony dzień, oraz wszystkim gościom, rodzinie, przyjaciołom. Dziękujemy, że byliście z nami w tym dniu - napisał na swoim profilu instagramowym.
osa

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (40)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

#Luksus czasu

250 zł
spotkanie

Degustacja win od Castello del Terriccio

549 zł
degustacja

Najczęściej czytane