stat

Kolacja w ciemności VIP

Podobno czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Autor tego porzekadła zapomniał jednak o pozostałych zmysłach: smaku, węchu, dotyku i słuchu. To wzrok jest naszym głównym narzędziem poznawania świata... zwłaszcza podczas jedzenia. Przekonaj się o tym na własnej skórze, wejdź do restauracji, w której nie ma absolutnie żadnego światła i przygotuj się na ucztę dla pozostałych zmysłów.

w każdy poniedziałek (do 27.12.2021), godz. 19:00 -24:00

Gdańsk,
bilety 5  zł
Gwarantujemy, że wyostrzą się one, a popularne składniki odkryją przed Tobą wszystkie niedostrzegane na co dzień niuanse. Przekonaj się jak poradzisz sobie ze sztućcami, rozpoznaniem koloru wina czy też potrawy na talerzu. Delektuj się fakturą i smakiem pozornie znanych potraw. Zamknij oczy i otwórz się na Dine in the Dark - przeżycie, które podbija świat!

Kolację składającą się z przystawki, dania głównego, deseru oraz zimnych napojów i lampki wina lub innego alkoholu.

Udział w międzynarodowym przeżyciu, które na zawsze zapada w pamięci.

Szansę na doświadczenie czegoś unikalnego i jedynego w swoim rodzaju! Wspaniała okazja do spędzenia wyjątkowych walentynek. Kolacja w Ciemnościach to idealny upominek na każdą okazję. To niesamowite doświadczenie, które zapewnia niepowtarzalne emocje i przyjemne wspomnienia. Jednym słowem to przepis na wymarzony prezent! Podaruj ten niezwykły upominek bliskiej osobie i zaskocz ją swoim pomysłem. Dîner Le Dans Noir - Kolacja w Ciemności czeka!

Z okazji walentynek czeka na Was:
- specjalne menu,
- dedykowany walentynkowy scenariusz,
- romantyczne dekoracje,
- niespodzianki dla uczestników

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia

Najnowsze artykuły