stat
Impreza już się odbyła

Galeon Open Shipyard 2020

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na pierwsze spotkanie, organizowane dla dealerów oraz klientów marki Galeon z całego świata. Spotkanie odbędzie się dnia 26 września.

W ciągu dnia wraz z dealerami zagranicznymi wspólnie odwiedzimy hale produkcyjne, pokażmy nowości Galeon Yachts, przedstawimy nowe procedury współpracy, zaprezentujemy plany marketingowe i promocyjne, które pomogą nie tylko jeszcze bardziej zwiększyć rozpoznawalność marki na świecie ale podniosą również jakość świadczonych usług i poprawią wyniki sprzedażowe.

Klientów zaś w sobotnie popołudnie zapraszamy na wydarzenie Open Shipyard, gdzie wraz z Pawłem Górskim Dealer Polska marki Galeon, będą mogli odbyć wspólny rejs po Martwej Wiśle i zajrzeć na pokład wybranych modeli łodzi motorowych Galeon. Całość uświetni wieczorna impreza koktajlowa w Gdańskim Grano Hotel, przy muzyce na żywo i poczęstunku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Najnowsze artykuły