wiadomości - Aktualności

stat

Apartamenty z miłości do morza

Na granicy Gdańska i Sopotu zobacz na mapie Gdańska, w pobliżu plaży trwa budowa kameralnego osiedla apartamentów. W ramach Tre Mare Residence powstają trzy 4-kondygnacyjne budynki. Oferta skierowana jest do tych, którzy kochają polskie morze.Zabudowa atrakcyjnych terenów położonych tuż nad morzem zawsze stanowi wyzwanie zarówno dla projektantów, jak i deweloperów. Należy sprostać nie tylko oczekiwaniom nabywców, którzy domagają się coraz wyższego standardu, ale też zmierzyć się z wyzwaniami technicznymi związanymi z budową w sąsiedztwie brzegu morza.

Mogą temu sprostać tylko doświadczone firmy. Jedną z tych, która ma największe doświadczenie w tego typu realizacjach jest niewątpliwie NDI. Deweloper zrealizował w pasie nadmorskim m.in. Centrum Haffnera, Hotel Sheraton i Dom Zdrojowy w Sopocie czy Siedzibę Hestii oraz Apartamenty Przy Plaży w Gdańsku.

Teraz NDI mierzy się z nowym wyzwaniem, a jest nim inwestycja Tre Mare Residence powstająca na granicy Gdańska i Sopotu przy ul. Jelitkowskiej, dosłownie 150 metrów od plaży. Obecnie jest ona na etapie stanu surowego zamkniętego. Wykonano też większość instalacji wewnętrznych. Kolejne etapy będą już związane z wykończeniem wnętrz.

Tre Mare Residence powstaje w niezwykle atrakcyjnym miejscu na granicy Gdańska i Sopotu z plażą i morzem na wyciągnięcie ręki.
Tre Mare Residence powstaje w niezwykle atrakcyjnym miejscu na granicy Gdańska i Sopotu z plażą i morzem na wyciągnięcie ręki. materiały inwestora
W skład kompleksu wejdą trzy kameralne 4-kondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 65 apartamentów

- Apartamenty mają zróżnicowane powierzchnie od 37 do 230 m kw., dlatego są one kierowane do dość szerokiej gamy osób - zarówno do tych, którzy szukają apartamentu nad morzem na weekendowe wypady, jak również do tych, którzy pragną zamieszkać na stałe w pięknej okolicy z łatwym dostępem do miejskich wygód - wyjaśnia Bartłomiej Oset, prezes NDI Apartamenty. - Wszystkie te osoby łączy jedno - zamiłowanie do polskiego morza. Dlatego naszą inwestycję staraliśmy się tak zaprojektować, aby maksymalnie przybliżyć morze do mieszkańców. Jednym z rozwiązań, które zaproponowaliśmy są tarasy dachowe, z których rozpościera się widok na malowniczą zatokę gdańską oraz na wtopione w zieleń Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego wzgórza morenowe.
W luksusowych nieruchomościach nie brakuje ponadstandardowych udogodnień dla mieszkańców. W Tre Mare Residence przygotowano między innymi wspólną strefę wypoczynkową podzieloną na części: fitness, spa z saunami, pokojem zabaw dla dzieci oraz klubem, do którego można zaprosić znajomych. Bezpieczeństwo osiedla zapewni monitoring. Planowane są również usługi konsjerża.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (44)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły