wiadomości - Aktualności

Wykwintne atrakcje na Dzień Kobiet

Restauracja w sopockiej Villi Sedan.
Restauracja w sopockiej Villi Sedan.

Dzień Kobiet był kiedyś okazją do wręczania paniom goździka czy tulipana. Dziś czasy się zmieniły i to panie decydują, jak chcą spędzić ten czas.Niektóre z nas po cichu liczą na to, że mężczyźni obdarują nas kwiatami oraz drobiazgami. Druga część z kolei nie czeka i organizuje sobie taki dzień samodzielnie.

W tym roku jest nie Dzień ale Weekend Kobiet. Hotele i restauracje przygotowują już nie tylko wyjątkowe menu ale też atrakcje, które sprawią, że panie mogą ten czas spędzić aktywnie.

Dla każdej z nas coś atrakcyjnego.

Zaczynamy od Sopotu już w sobotę 7 marca. Villa Sedan, urokliwy hotel blisko sopockiego Monciaka zaprasza panie na Sobotni Wypad - kolorowy drink rodem z lat 70., muzykę na żywo w wykonaniu uroczego gitarzysty i konkurs karaoke. Wstęp jest wolny, drinki w niskich cenach i zabawa w kameralnym wnętrzu.

Restauracja Aquarella w hotelu Best Western Villa Aqua w Sopocie.
Restauracja Aquarella w hotelu Best Western Villa Aqua w Sopocie.
Kolejna sopocka propozycja to Best Western Villa Aqua Hotel i restauracja Aquarella, które zapraszają wszystkie panie 8 marca. W programie bezpłatne konsultacje prowadzone przez firmę Herbalife, podczas których będzie można dokonać analizy składu ciała, przeprowadzić konsultacje z dietetykiem oraz uzyskać poradę na temat zdrowego stylu życia.

O godzinie 16 zapraszamy na zajęcia z zumby prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę. Na panie z dziećmi czeka opiekunka, która zajmie się pociechą podczas aktywności mamy.

Propozycja restauracji Aquarella to bar sałatkowy w cenie 25 zł za osobę oraz 10-proc. rabat na desery z karty i kolorowe drinki.

Restauracja Long Island w hotelu Best Western Plus Arkon Park.
Restauracja Long Island w hotelu Best Western Plus Arkon Park.
W Gdańsku w nowoczesnej restauracji Long IslandBest Western Plus Arkon Park Hotel czeka nas moc atrakcji podczas Filmowego Wieczoru dla Kobiet - menu degustacyjne już za 70 zł z lampką wina, pokaz filmów z cyklu "kobiece Kino" oraz konkurs z nagrodami. Nowoczesny wystrój i nieskrępowana atmosfera sprawi, że seans, ploteczki oraz degustacja będą tym, czego nam potrzeba po ciężkim tygodniu.

Restauracja Grand Cru w historycznym śródmieściu Gdańska.
Restauracja Grand Cru w historycznym śródmieściu Gdańska.
Również Gdańsk - restauracja Grand Cru to eleganckie wnętrze. W sobotę, 7 marca, o godzinie 18 zaczyna się elegancki wieczór z wytwornym, czterodaniowym menu w cenie 90 zł od osoby. Oprócz kulinarnych doznań, na panie czeka pokaz makijażu, prezentacja perfum oraz drobny upominek.

Restauracja w Best Western Bonum Hotel w Gdańsku.
Restauracja w Best Western Bonum Hotel w Gdańsku.
Kolejna gdańska propozycja to restauracja w Best Western Bonum Hotel. Klimatyczny hotel w samym sercu Gdańska zaprasza wszystkie panie na wyjątkowe menu przygotowane na tę okazję przez szefa kuchni. Dwie propozycje do wyboru, każda w cenie 50 zł od osoby. W menu między innymi polędwiczki wieprzowe z oscypkiem na pieczonych jabłkach czy udko z kaczki na puree z topinamburu z sałatką z pieczonej dyni, na przystawkę carpaccio z pieczonego buraka z rukolą i kozim serem. Deser to koktajl truskawkowy z lodami lub tiramisu z sosem wiśniowym.

Restauracja Różana w hotelu Różany Gaj.
Restauracja Różana w hotelu Różany Gaj.
W Gdyni natomiast niedzielny relaks podczas otwartych dni - Kobieta Piękna i Zdrowa - to propozycja hotelu Różany Gaj. W planie bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą, joga, basen oraz strefa relaksu. Dla mam miejsce do pozostawienia pociech - kącik dla dzieci, w którym animatorka z chęcią zorganizuje im czas.

W trakcie trwania zajęć zapraszamy na lekki bufet w cenie 90 zł od osoby. Restauracja Różana znana ze swojego delikatnego i wyszukanego menu przygotowała tym razem wersję dla miłośników zdrowego odżywiania. Więcej informacji na stronie restauracji Różanej

Wszystkie hotele należą do grupy Dobry Hotel w Trójmieście. Grupa Dobry Hotel posiada również hotele w Krakowie oraz we Wrocławiu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Dziękujemy za wszystkie informacje.

  • 9 0

 • chip&dales-ow by dali, a nie zarcie i maseczki!!!!

  Strawy dla oczu nam trzeba, a nie brzuch napychac

  • 4 0

 • Panie same sobie wybierają. Niech same idą i same sobie zapłacą..

  ..za lekki bufet.

  • 2 0

 • "Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta"

  Polki rok w rok strzelają sobie samobója. Jednym z następstw tej bałwochwalczej ideologii kultu kobiet jest ogólna niechęć, a nawet wrogość do kobiet. Znajduje ona swój wyraz w przemocy (na ogół psychicznej, ale czasami i fizycznej) wobec nich, nie dostrzeganiu (nie braniu do głowy) jej potrzeb, w sytuacjach trudnych zostawieniu jej z kłopotami samym sobie (zaniedbaniu). Szczególnym wyrazem wrogości może być nadmierna kontrola i nadopiekuńczość w niektórych dziedzinach (częste telefony, pomaganie w założeniu płaszcza), przy jednoczesnym zaniedbaniu emocjonalnym, braku emocjonalnego kontaktu z żoną. Temat bardzo szeroki; tym szerszy, im więcej tragedii rodzinnych, których źródłem jest brak miłości wzajemnej, wzajemnego się małżonków szanowania.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły