Wykwintne atrakcje na Dzień Kobiet

Restauracja w sopockiej Villi Sedan.
Restauracja w sopockiej Villi Sedan.

Dzień Kobiet był kiedyś okazją do wręczania paniom goździka czy tulipana. Dziś czasy się zmieniły i to panie decydują, jak chcą spędzić ten czas.Niektóre z nas po cichu liczą na to, że mężczyźni obdarują nas kwiatami oraz drobiazgami. Druga część z kolei nie czeka i organizuje sobie taki dzień samodzielnie.

W tym roku jest nie Dzień ale Weekend Kobiet. Hotele i restauracje przygotowują już nie tylko wyjątkowe menu ale też atrakcje, które sprawią, że panie mogą ten czas spędzić aktywnie.

Dla każdej z nas coś atrakcyjnego.

Zaczynamy od Sopotu już w sobotę 7 marca. Villa Sedan, urokliwy hotel blisko sopockiego Monciaka zaprasza panie na Sobotni Wypad - kolorowy drink rodem z lat 70., muzykę na żywo w wykonaniu uroczego gitarzysty i konkurs karaoke. Wstęp jest wolny, drinki w niskich cenach i zabawa w kameralnym wnętrzu.

Restauracja Aquarella w hotelu Best Western Villa Aqua w Sopocie.
Restauracja Aquarella w hotelu Best Western Villa Aqua w Sopocie.
Kolejna sopocka propozycja to Best Western Villa Aqua Hotel i restauracja Aquarella, które zapraszają wszystkie panie 8 marca. W programie bezpłatne konsultacje prowadzone przez firmę Herbalife, podczas których będzie można dokonać analizy składu ciała, przeprowadzić konsultacje z dietetykiem oraz uzyskać poradę na temat zdrowego stylu życia.

O godzinie 16 zapraszamy na zajęcia z zumby prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę. Na panie z dziećmi czeka opiekunka, która zajmie się pociechą podczas aktywności mamy.

Propozycja restauracji Aquarella to bar sałatkowy w cenie 25 zł za osobę oraz 10-proc. rabat na desery z karty i kolorowe drinki.

Restauracja Long Island w hotelu Best Western Plus Arkon Park.
Restauracja Long Island w hotelu Best Western Plus Arkon Park.
W Gdańsku w nowoczesnej restauracji Long IslandBest Western Plus Arkon Park Hotel czeka nas moc atrakcji podczas Filmowego Wieczoru dla Kobiet - menu degustacyjne już za 70 zł z lampką wina, pokaz filmów z cyklu "kobiece Kino" oraz konkurs z nagrodami. Nowoczesny wystrój i nieskrępowana atmosfera sprawi, że seans, ploteczki oraz degustacja będą tym, czego nam potrzeba po ciężkim tygodniu.

Restauracja Grand Cru w historycznym śródmieściu Gdańska.
Restauracja Grand Cru w historycznym śródmieściu Gdańska.
Również Gdańsk - restauracja Grand Cru to eleganckie wnętrze. W sobotę, 7 marca, o godzinie 18 zaczyna się elegancki wieczór z wytwornym, czterodaniowym menu w cenie 90 zł od osoby. Oprócz kulinarnych doznań, na panie czeka pokaz makijażu, prezentacja perfum oraz drobny upominek.

Restauracja w Best Western Bonum Hotel w Gdańsku.
Restauracja w Best Western Bonum Hotel w Gdańsku.
Kolejna gdańska propozycja to restauracja w Best Western Bonum Hotel. Klimatyczny hotel w samym sercu Gdańska zaprasza wszystkie panie na wyjątkowe menu przygotowane na tę okazję przez szefa kuchni. Dwie propozycje do wyboru, każda w cenie 50 zł od osoby. W menu między innymi polędwiczki wieprzowe z oscypkiem na pieczonych jabłkach czy udko z kaczki na puree z topinamburu z sałatką z pieczonej dyni, na przystawkę carpaccio z pieczonego buraka z rukolą i kozim serem. Deser to koktajl truskawkowy z lodami lub tiramisu z sosem wiśniowym.

Restauracja Różana w hotelu Różany Gaj.
Restauracja Różana w hotelu Różany Gaj.
W Gdyni natomiast niedzielny relaks podczas otwartych dni - Kobieta Piękna i Zdrowa - to propozycja hotelu Różany Gaj. W planie bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą, joga, basen oraz strefa relaksu. Dla mam miejsce do pozostawienia pociech - kącik dla dzieci, w którym animatorka z chęcią zorganizuje im czas.

W trakcie trwania zajęć zapraszamy na lekki bufet w cenie 90 zł od osoby. Restauracja Różana znana ze swojego delikatnego i wyszukanego menu przygotowała tym razem wersję dla miłośników zdrowego odżywiania. Więcej informacji na stronie restauracji Różanej

Wszystkie hotele należą do grupy Dobry Hotel w Trójmieście. Grupa Dobry Hotel posiada również hotele w Krakowie oraz we Wrocławiu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Dziękujemy za wszystkie informacje.

  • 9 0

 • chip&dales-ow by dali, a nie zarcie i maseczki!!!!

  Strawy dla oczu nam trzeba, a nie brzuch napychac

  • 4 0

 • Panie same sobie wybierają. Niech same idą i same sobie zapłacą..

  ..za lekki bufet.

  • 2 0

 • "Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta"

  Polki rok w rok strzelają sobie samobója. Jednym z następstw tej bałwochwalczej ideologii kultu kobiet jest ogólna niechęć, a nawet wrogość do kobiet. Znajduje ona swój wyraz w przemocy (na ogół psychicznej, ale czasami i fizycznej) wobec nich, nie dostrzeganiu (nie braniu do głowy) jej potrzeb, w sytuacjach trudnych zostawieniu jej z kłopotami samym sobie (zaniedbaniu). Szczególnym wyrazem wrogości może być nadmierna kontrola i nadopiekuńczość w niektórych dziedzinach (częste telefony, pomaganie w założeniu płaszcza), przy jednoczesnym zaniedbaniu emocjonalnym, braku emocjonalnego kontaktu z żoną. Temat bardzo szeroki; tym szerszy, im więcej tragedii rodzinnych, których źródłem jest brak miłości wzajemnej, wzajemnego się małżonków szanowania.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze wiadomości

Wydarzenia

Party with Fashion
Party with Fashion
pokaz
lis 19
piątek, g. 20:00
Gdańsk

Ogłoszenia polecane

Inwestycje Deluxe

Apartamenty willowe Cumowników

Apartamenty willowe Cumowników

Kameralnie

Gdynia Orłowo, ul. Cumowników

128 do 128 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Apartamenty willowe Zacisze

Apartamenty willowe Zacisze

Kameralnie

Sopot Górny Sopot, ul. Zacisze

117 do 117 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Wzgórze Zielenisz

Wzgórze Zielenisz

Hossa

Gdynia Wiczlino, ul. Bernarda Myśliwka

197 do 265 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja