Impreza

Whisky&Cigar Night

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 kwietnia 2017 (piątek)
godzina:
19:00
miejsce:

Vinoteque  mapa

adres:
Sopot, Powstańców Warszawy 10 (Dom Zdrojowy)
bilety:
100 zł

Ponownie serdecznie zapraszamy wszystkich trójmiejskich aficionado, smakoszy cygar i wszelakich trunków gatunku Premium jaki i amatorów doborowego towarzystwa na kolejną edycję Whisky&Cigar Night, czyli mini konferencję organizowaną przez Trójmiejską Lożę Cygarową wspólnie z Vinoteque Food & Wine w Sheraton Sopot Hotel w dn. 21 kwietnia 2017 r. o godz. 19.00.Gościem specjalnym degustacji/spotkania będzie Brand Ambassador Jim Beam Janusz Trendewicz, który to osobiście przeprowadzi degustacje różnych typów burbonów oraz opowie o historii i filozofii marki. Cygarem wieczoru dostarczonym przez Trójmiejską Lożę Cygarową będzie cygaro z gatunku Premium, a mianowicie ręcznie robione nikaraguańskie Rocky Patel Olde World Reserve Maduro Robusto, cygaro niedostępne na polskim rynku. Wszystko to w klimatycznym wnętrzu Vinoteque, która jak zwykle przygotuje przepyszne i wykwintne przystawki i smakołyki. Nie zapominając o gustach przybyłych Pań, będą one miały także możliwość degustacji win wzmacnianych Porto.

Podczas Naszego spotkania gościć również będziemy firmę Mennica Wrocławska - Grupa Goldenmark, która podczas krótkiej prelekcji dot. inwestycji w złoto przeprowadzi loterię wizytówkową, podczas której zostanie rozlosowania przez nich ufundowana sztabka złota.

Imprez wyłącznie dla osób pełnoletnich, przeprowadzona zgodnie z wymogami Ustawy Antynikotynowej, podczas wydarzenia będzie przeprowadzona fotorelacja, która ukaże się w mediach publicznych i social mediach.

WEJŚCIÓWKI w cenie 100 zł/os.
(możliwość wystawienia faktury VAT) można nabyć pisząc email na adres: kontakt@trojmiejskalozacygarowa.pl lub dzwoniąc pod nr. 503 55 65 75, także kontaktując się bezpośrednio z Vinoteque - liczba miejsc ograniczona do 40 osób, decyduje czas wpłaty..
Restaurant Week

20 - 31 października 2017

Trójmiasto
festyny, pokazy
bilety 49 zł
targi, konferencje
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

wydarzenia

Najnowsze artykuły