wiadomości - Aktualności

Tre Mare. Wakacje każdego dniaLato to wspaniały czas ciepła i obcowania z naturą, w Trójmieście to także najlepszy moment na kąpiele w morzu i spacery po plaży. Z tego dobrodziejstwa dużo łatwiej skorzystać, gdy wodę widzi się z okna, a na plażę dojść można zaledwie w kilka minut. Właśnie tak na co dzień żyją mieszkańcy Tre Mare Residence.Trzy luksusowe apartamentowce oddane do użytkowania zostały w tym roku na granicy Gdańska i Sopotu, przy ulicy Jelitkowskiej zobacz na mapie Gdańska. To unikatowa na mapie Trójmiasta inwestycja - rzadko powstają budynki mieszkalne, z których z tak bliska obserwuje się Zatokę Gdańską - zmieniającą się wraz z pogodą i porą dnia taflę wody i ruch statków. Stąd na plażę naprawdę jest zaledwie przysłowiowych kilka kroków, a znajdujące się w okolicy tereny rekreacyjne umożliwiają spędzanie czasu na wiele sposobów. To miejsce, gdzie stworzyć można prawdziwy DOM, w którym wypoczywa się niezależnie od pory roku i pogody. Idealnie odnajdą się tu zarówno młode, aktywne osoby, jak i rodziny z dziećmi.

Dla pary lub singla

Bliskość morza i terenów rekreacyjnych ułatwia prowadzenie aktywnego trybu życia, bez organizacyjnego wysiłku. Możliwy jest poranny jogging czy spacer po plaży. Można tu także zjeść śniadanie lub wypić kawę osypując stopy ciepłym piaskiem - to nic nadzwyczajnego, kiedy na plażę jest zaledwie 150 metrów. W ciągu dnia skorzystać można z oferty pobliskiego klubu żeglarskiego (windsurfing, szkolenia), poszaleć na falach skuterem lub wprost spod domu wjechać na rowerową aleję ciągnącą się wzdłuż morza. Przejazd taką trasą jest marzeniem wielu osób spoza Trójmiasta, które na co dzień nie mają takiej możliwości.

W SPRZEDAŻY OSTATNIE APARTAMENTY. ZOBACZ ROZKŁADY LOKALI


Wieczorem z Tre Mare bardzo szybko można dostać się do centrum tętniącego życiem Sopotu. Tutaj znajdują się restauracje ze wszystkimi kuchniami świata, koktajl bary, kawiarnie, dyskoteki, kina, teatr. Z Jelitkowskiej szybko można dojechać także do Śródmieścia Gdańska, którego oferta jest równie ciekawa, a już sam spacer ulicami ponad tysiącletniego miasta sprawia przyjemność.

Dla rodziny z dziećmi

Bliskość terenów spacerowych w postaci parku Jelitkowskiego, do którego jest zaledwie kilkaset metrów oraz ogromnego, pełnego atrakcji parku Reagana zapewnia rodzinom możliwość atrakcyjnego spędzania czasu na łonie natury tuż obok swojego domu. Dla najmłodszych oczywiście największą atrakcją pozostaje sama plaża, na której większość maluchów bawić się chciałaby przez cały dzień. Latem Sopocki Klub Żeglarski organizuje obozy szkoleniowe dla dzieci w różnym wieku.

Spod domu wyruszyć można też na wycieczkę rowerową, która dzięki bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze rowerowej nie będzie zbyt wielkim wyzwaniem dla małych rowerzystów. Nowoczesny, dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci znajduje się także na terenie kompleksu Tre Mare. Dzieci są tu bezpieczne, bo cały obiekt jest ogrodzony, pozbawiony ruchu kołowego i monitorowany.

A gdyby maluchy obchodziły szczególną okazję, jak Dzień Dziecka albo urodziny, to w kompleksie rekreacyjnym znajduje się sala zabaw dla nich i sala klubowa dla dorosłych. Dbający na co dzień o potrzeby mieszkańców konsjerż pomoże zorganizować niezapomniane przyjęcie.

Wytchnienie blisko morza

Tre Mare, w którym każdego dnia panuje wakacyjna atmosfera, to także doskonałe miejsce do wypoczynku w czasie urlopu czy weekendu. Osoby spoza Trójmiasta, które po ciężkim tygodniu pracy chcą w spokoju odetchnąć nad morzem, w kompleksie znajdą idealne miejsce dla siebie. Komunikacja nowymi autostradami i wygodnymi połączeniami lotniczymi sprawia, że z każdego zakątka kraju można dotrzeć tu w kilka godzin.

Warto pamiętać, że nawet gdy pogoda nie jest idealna, w samym Tre Mare korzystać można z zaprojektowanego w przemyślany sposób kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego.

W luksusowo wykończonej i wyposażonej części podziemnej powstała strefa z kameralnym, eleganckim klubem fitness oraz zespołem saun. Czas wolny spędzać można tu także w pokoju klubowym. To miejsce na bilardową rozgrywkę czy urządzenie przyjęcia poza domem, a jednak bardzo blisko niego.

Miejsce do integracji powstaje także na świeżym powietrzu - dzieci korzystać mogą ze wspomnianego placu zabaw, a starsi z toru do gry w boule. Już od wejścia na portierni mieszkańców wita konsjerż. To tutaj zamówić można sprzątanie, mycie okien czy koszenie trawnika. Do obsługi zwrócić się można z szeregiem zleceń, które - wykonywane za mieszkańców -
oszczędzają ich czas. Wszystko po to by... wakacje trwały cały rok.


Kto jest inwestorem?
Tre Mere Residence zrealizowała spółka holdingowa NDI Development, która należy do Grupy Kapitałowej NDI.

Spółki Grupy NDI realizują prestiżowe inwestycje na terenie całego kraju m.in. hotele sieci Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie, budynki Grupy Ergo Hestia w Sopocie, centrala ING Bank w Katowicach, Centrum Finansowe Puławska w Warszawie, a także kompleksy mieszkaniowe, m.in. Apartamenty Przy Plaży w Gdańsku, osiedle River Park w Poznaniu oraz Osiedle Kapriola w Warszawie. Ważne miejsce wśród zrealizowanych inwestycji zajmują obiekty użyteczności publicznej: Teatr Szekspirowski w Gdańsku, Centrum Handlowo-Usługowe w Sopocie, czy nowa część przylotowa terminala T2 lotniska im. Lecha Wałęsy.

Grupa NDI posiada bogate doświadczenie w obszarze obiektów infrastrukturalnych - realizacja 152 km autostrady A1 i modernizacja odcinków linii kolejowych oraz tramwajowych w różnych częściach Polski. W zakresie infrastruktury ważne miejsce wśród realizowanych inwestycji zajmuje duży projekt hydrotechniczny: realizacja Terminala Kontenerowego DCT 2 w Porcie Północnym w Gdańsku.

Więcej informacji na stronie internetowej NDI

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (31) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły