Szefowie kuchni i cukierni świętowali sylwestra

Sylwester Szefów Kuchni i Cukierni to okazja dla branży gastronomicznej, żeby wspólnie powitać nowy rok.
Sylwester Szefów Kuchni i Cukierni to okazja dla branży gastronomicznej, żeby wspólnie powitać nowy rok. fot. Lucyna Pęsik/Trojmiasto.pl

Pracownicy branży gastronomicznej często spędzają sylwestrową noc w pracy, stąd pomysł, żeby świętowanie tego szczególnego dnia nieco przyspieszyć. W poniedziałek, 4 listopada, już po raz trzeci odbył się Sylwester Szefów Kuchni i Cukiernihotelu Almond Business & SPA. Motywem przewodnim wydarzenia byli superbohaterowie.- Sylwester wyjątkowy, ponieważ nie tylko szefowie kuchni, ale i cała gastronomia nie ma możliwości, żeby bawić się 31 grudnia. Chciałabym żeby dzisiejsza noc to państwu zrekompensowała - powitała gości Lucyna Waruszewska, dyrektor hotelu Almond Business & SPA. - Mam nadzieję, że po raz kolejny będą państwo dobrze wspominać tę imprezę, bo - z tego co wiem - echa wcześniejszych edycji brzmią do dziś. Z całego serca życzę udanej zabawy.

Wydarzenia deluxe w naszym kalendarzu


W wydarzeniu wzięli udział goście z całej Polski - szefowie kuchni i cukiernicy wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele firm partnerskich oraz redaktorzy mediów branżowych. Motywem przewodnim wydarzenia byli superbohaterowie, dlatego część gości postanowiła się przebrać. Organizatorzy przygotowali na ten wieczór wiele tematycznych atrakcji. Bal rozpoczął się od przywitania gości oraz rozdania statuetek partnerom i sponsorom spotkania.

- Jesteśmy naprawdę dumni i zachwyceni, że właśnie tutaj jest nasz "kucharski dom" - mówił prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich, Krzysztof Szulborski. - W tej branży trudno jest nam uczcić nowy rok w naszych lokalach, tym bardziej cieszę się, że już po raz trzeci możemy to zrobić razem w tym wyjątkowym miejscu.
Po oficjalnym rozpoczęciu wydarzenia rozpoczęła się prawdziwa, sylwestrowa zabawa. Na gości czekały m.in. fotobudka, sala z zadaniami związanymi z superbohaterami, charakteryzatorka oraz konkurs na króla i królową balu. Wśród konkursowych nagród znalazł się samochód na weekend od City Motors i wycieczka do Chin od Orient Travel. O dobrą zabawę na parkiecie dbał Dj Mix a lot. Jedną z atrakcji był też pokaz grupy tanecznej So Fly Queens ze studia tańca So Fly.

Za menu odpowiedzialny był szef kuchni restauracji Magiel Przemysław Langowski.

Jak na sylwestra przystało, najwięcej atrakcji czekało na gości równo z wybiciem północy. W tym roku zamiast pokazu sztucznych ogni odbył się pokaz laserów. Goście wznieśli toast za nadchodzący rok oraz poczęstowali się tortem, który ozdobiony został zgodnie z motywem przewodnim imprezy.

Pomysły na sylwestra w Trójmieście


Wydarzenie odbyło się dzięki pomocy partnerów branżowych wspierających działalność Stowarzyszenia Kucharzy Polskich. Entuzjastyczne reakcje gości po raz kolejny potwierdziły, że świętowanie sylwestra w listopadzie, choć wydaje się ekstrawaganckie, jest bardzo trafionym pomysłem.

Opinie (7) 7 zablokowanych

 • A ja i tak byłem w robocie bo musiałem to wszystko przygotować i wydać...

  • 23 4

 • Opinia została zablokowana przez moderatora

 • Wspaniale

  Brawo dla hotelu Almonda i nie zastapionego Stowarzyszenia Kucharzy Polskich uważam że robi wiele dobrego dla branży nie tylko w Pomorzu ale i w Polsce

  • 14 3

 • Praca w sylwestra (3)

  Miło widzieć fajną inicjatywę i chęć spędzenia czasu w towarzystwie z branży, jednak jeżeli komuś ciąży praca w sylwestra i próbuje usilnie zrekompensować ten czas w innym terminie - to proponuję przebranżowienie, np. specjalista ds marketingu w Lid..lu, specjalista ds wypieków w Bied..ronce, wulkanizator, spawacz czy tez BHPowiec, gwarantuje wolny wieczór w sylwestra oraz Nowy Rok. Można bawić się w Sylwestra? Można!

  • 5 25

  • Kucharz (2)

   Kucharz też musi się od czasu do czasu zabawić

   • 7 0

   • (1)

    Oczywiście, że musi się zabawić, jak każdy
    Ale wybierając taką branżę wiedział o jej plusach i minusach , czyli m.in. o pracy w sylwestra
    Mógł również wybrać zawód sortera odpadków, mieć wolnego sylwestra, ale pracować w niekoniecznie,,paryskich " zapachach. Każda branża ma swoje minusy

    • 2 8

    • Kucharz

     Myślę że tu nikt się nue skarży na charakter swojej pracy i źle to interpretujesz. Tu chodzi o utrzymanie więzi środowiskowej

     • 8 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Inwestycje Deluxe

Apartamenty willowe Błękitna

Apartamenty willowe Błękitna

Kameralnie

Gdańsk Jelitkowo, ul. Błękitna

109 do 139 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Budynek apartamentowy Sopot

Budynek apartamentowy Sopot

RWS Investment Group

Sopot Wyścigi / Karlikowo, ul. Na Wydmach

72 do 79 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Rezydencja Plac Kaszubski

Rezydencja Plac Kaszubski

Yareal Polska Sp. z o. o.

Gdynia Śródmieście, Jana z Kolna

39 do 162 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja