Impreza

Szampańskie Śniadanie z Danutą Wałęsą

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
24 sierpnia 2017 (czwartek)
godzina:
10:00 - 12:00
miejsce:

Sofitel Grand Sopot  mapa

adres:
Sopot, Powstańców Warszawy 12/14
bilety:
100 zł
Bilety wyprzedane

Zapraszamy na Szampańskie śniadanie w Sofitel Grand Sopot z Damą z Pierwszą Damą RP - Panią Danutą Wałęsą.Celem spotkania jest integracja kobiet aktywnych zawodowo, pragnących poszerzać własny rozwój i kontakty zawodowe oraz towarzyskie, zaprezentowanie kobiecej elegancji.

Program spotkania: Gość Honorowy - Pani Danuta Wałęsa, przywitana i przedstawiona przez prowadzącą, opowie w ciągu o sobie, ciekawych, zabawnych, niezwykłych historiach z okresu swojego życia publicznego (np. na temat spotkań z innymi Pierwszymi Damami świata) lub na inny dowolny, wybrany przez siebie temat (np.: Co jest dla niej, jako kobiety ważne? Co lubi robić w wolnych chwilach, czy lubi gotować (co?), itp.

Szampańskie śniadanie z Pierwszą Damą RP będzie miało charakter lekki, kobiecy. Jego oprawa będzie również bardzo kobieca. Panie, które będą miały ochotę, założą kapelusze, podkreślając tym elementem charakter spotkania z Damą podczas Garden Party.

Tematyka śniadań, oprócz udziału i prezentacji zaproszonego Gościa Honorowego, będzie toczyła się wokół zagadnień: jak pięknie być kobietą wbrew upływowi czasu, jak dbać o siebie i swój rozwój osobisty? Jak utrzymać doskonałą formę fizyczną i psychiczną, pogodzić pracę zawodową z życiem rodzinnym?

W wydarzeniach, jako partnerzy, zgłosiły chęć uczestnictwa firmy, których produkty doskonale wpisują się w tematykę kobiecą i charakter szampańskich śniadań. Przewidziały one drobne upominki w loterii wizytówkowej dla pań biorących udział w spotkaniu w zamian za możliwość zaprezentowania na małych stolikach swoich produktów oraz banerów. Są to:
- Instytut Babiana
- Perfect - Coll - producent kosmetyków kolagenowych
- Pierre Lang - producent ekskluzywnej biżuterii
- Grace Collection - kolekcja torebek i ubrań ze skór naturalnych

Miejsce: Ogrody hotelu Sofitel Grand Sopot
(w przypadku niepogody Biblioteka)
Cena: 100 PLN / osoba
Prowadzenie: Grażyna Paturalska oraz Gość honorowy

Rezerwacje: Agata.Kielan@sofitel.com lub 513 035 569
Ilość miejsc ograniczona.

Przeczytaj także

  • Szampańskie Śniadanie z Danutą Wałęsą
    24 sierpnia 2017 (43 opinie)

    W czwartkowy poranek odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu Szampańskie Śniadania w Hotelu Sofitel Grand Sopot. Gościem honorowym była pierwsza dama, Danuta Wałęsa. W kobiecym gronie...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

wydarzenia

Najnowsze artykuły