stat
Impreza już się odbyła

Sopot Summer Fashion Days 2019

12 lipca w Zatoce Sztuki odbędzie się kolejna edycja modowego wydarzenia Sopot Summer Fashion Days. Zaproszeni goście obejrzą trzy pokazy mody: Michał Starost x Zatoka Sztuki, Agutti - Gosia Jarosławska, Patrycja Brendler.

Wstęp wolny

Zwiedzanie GTS

8 - 31 października 2019, godz. 15:30

bilety 18 zł
ulgowy 10 zł
Kup bilet


Przestrzeń sopockiej Zatoki Sztuki, która jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych części letniego kurortu, będzie specjalnie zaaranżowana tak, aby każdy z gości mógł się zrelaksować, spędzić miło czas, delektować się pysznym jedzeniem i drinkami w naszych barach a przede wszystkim nasycić się Modą przez duże M.

Dyrektorem artystycznym wydarzenia jest Michał Starost - projektant, krawiec, reżyser i choreograf mody, dyrektor artystyczny Amber look trends & styles.

W 2016 związał się z Sopocką Zatoką Sztuki, w jej klimacie powstała między innymi kolekcja doceniona na Festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie został z Zatoką Sztuki oficjalnym partnerem fashion. Laureat europejskiej nagrody Haute Couture oraz wielu Polskich. Związany był także się z warszawskim domem mody Forget-me-Not. Jego kolekcje pokazywane były na całym świecie.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia

Najnowsze artykuły