• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Showroom Mansi London - otwarcie

Otwarcie Showroomu w Gdyni Orłowie będzie pierwszym miejscem, w którym Klienci będą mogli bezpośrednio obejrzeć, zarówno meble Mansi London, jak i wyraziste, abstrakcyjne obrazy malarki Alicji Domańskiej. We współpracy z artystką stworzone zostało nowoczesne wnętrze, gdzie przenikają się świat sztuki użytkowej i abstrakcyjne malarstwo. Planowane są kolejne takie miejsca w Londynie i Berlinie.

cze 1

sobota, godz. 09:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 5

środa, godz. 18:00

Gdańsk,
Na zaproszenie
Mansi London jest producentem designerskich mebli w klasie premium. W ofercie znajdują się: stoliki kawowe, stoliki boczne, stoły jadalniane, konferencyjne, konsole, toaletki, krzesła, fotele i hokery. Cechą charakterystyczną marki, jest łączenie egzotycznych marmurów, granitów, kwarcytów i onyksów z 24 karatowym złotem, mosiądzem, miedzią, stalą nierdzewną lub cyną, z zastosowaniem efektownego zestawiania ich ze skórami, również pokrywanymi złotym kruszcem. Kolekcja jest bardzo spójna, poszczególne jej elementy są wzajemnie kompatybilne. Łączy je też niebanalnie prosta forma. Marmurowe blaty sygnowane są 24 karatowym złotym logo, które jest personalizowane na życzenie Klienta. Biżuteryjny charakter kamieni, podkreślają również dopracowane, precyzyjne szlify.

Produkty MANSI LONDON powstają we współpracy z londyńskimi designerami i cieszą się dużym zainteresowaniem zagranicą. Firma została zaproszona do prezentacji marki przez londyńską redakcją THE CONDE NAST PUBLIKATIONS LTD. reprezentującą takie brytyjskie tytuły jak VOGUE, TATLER, GQ, co zaowocowało publikacjami produktów. Wyróżnieniem jest zaproszenie na Soho London Fashion Week 2020.

MANSI LONDON SP. Z O.O.
Ul. Kartuska 5
80-123 Gdańsk

Showroom:
Al. Zwycięstwa 235/4
81-521 Gdynia Orłowo

Opinie 1 zablokowana

Wydarzenia

Najnowsze artykuły