• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Recital Beaty Kozidrak: wieczór pełen wzruszeń

Alicja Olkowska
30 października 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Podczas sobotniego recitalu Beata Kozidrak zaśpiewała specjalne wybrane i zaaranżowane na tę okazję przeboje. Podczas sobotniego recitalu Beata Kozidrak zaśpiewała specjalne wybrane i zaaranżowane na tę okazję przeboje.

To była prawdziwa gratka dla fanów Beaty Kozidrak. W sobotni wieczór w hotelu My Story Gdynia odbył się kameralny recital artystki połączony z elegancką kolacją oraz loterią wizytówkową. Spotkanie miłośników i przyjaciół wokalistki poprowadził Filip Chajzer.Najbliższe koncerty w Trójmieście


Wszystkie bilety na sobotnie wydarzenie zostały sprzedane na kilka dni przed koncertem. Jest to dowód na to, że mimo że artystka ma za sobą trudny czas, nadal może liczyć na wsparcie wiernych fanów spragnionych kontaktu z jej talentem i potrafiących wydać na spotkanie z nią niemałe pieniądze (bilet na recital połączony z kolacją kosztował 890 zł/osobę). I pewnie ci, którzy wybrali się w sobotni wieczór do My Story Gdynia, nie pożałowali tej decyzji. Tego dnia nie było tu przypadkowych osób.

Zanim jednak na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, uczestnicy skosztowali inspirowanej jesienią kolacji. Szef kuchni Przemysław Langowski przygotował dla nich trzydaniowy poczęstunek. Na przystawkę zaproponował carpaccio z półgęska podane na smażoną śliwką, czipsem z jarmużu i cykorią, zaś na drugie danie łososia z pieca na puree z pieczonej dyni piżmowej z borowikami, pieczonym koprem włoskim i sosem krewetkowym z czarnym kawiorem z pstrąga. Kolację zwieńczył mini torcik oblany czekoladą i chrupiącą posypką. O muzyczne tło w trakcie poczęstunku zadbał trójmiejski muzyk Rafał Szyjer z zespołem.

Recital Beaty Kozidrak w hotelu My Story w Gdyni:

Utwór: "Siedzę i myślę"

Po kulinarnych uniesieniach przyszedł czas na loterię wizytówkową, która powoli staje się znakiem charakterystycznym wydarzeń organizowanych w My Story Gdynia i za każdym razem w uczestnikach wywołuje dreszczyk emocji. Tym razem do wygrania były m.in. weekendowe jazdy testowe nowym Mercedesem GLC (jego model był prezentowany w czasie wydarzenia przed budynkiem), vouchery na pobyt w hotelu, zestawy kosmetyków i książki "Beata. Gorąca krew" z autografem artystki.

Punktualnie o godz. 21:30 weszła na scenę wyczekiwana gwiazda i na niemal dwie godziny zabrała publiczność w podróż po swojej bogatej przeszłości, twórczości, sukcesach, ale też trudnych chwilach i życiowych zakrętach. Każdy utwór poprzedziła krótka anegdota, często opowiedziana z humorem i przekąsem.

Choć Beata Kozidrak jak mało kto potrafi zawłaszczyć scenę dla siebie, to stworzyła też przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla fanów: zapraszała do rozmowy, chętnie słuchała ich opowieści i wspomnień związanych nie tylko z nią, ale też wieloletnią działalnością zespołu Bajm.

 • Punktualnie o godz. 21:30 weszła na scenę Beata Kozidrak i na niemal dwie godziny zabrała publiczność w podróż po swojej bogatej przeszłości.
 • Recital Beaty Kozidrak w My Story Hotel Gdynia Alicja Domańska, Jolanta Darznik.
 • Wydarzenie poprowadził Filip Chajzer.
 • Jedną z atrakcji wieczoru była loteria wizytówkowa.
 • Jedną z atrakcji wieczoru była loteria wizytówkowa.
 • Recital Beaty Kozidrak w My Story Hotel Gdynia.
 • Recital Beaty Kozidrak w My Story Hotel Gdynia. Na zdjęciu: Jolanta Darznik.
Wybór zaprezentowanych tego dnia utworów nie był przypadkowy. Każdy wiele znaczył dla artystki i niejako był muzycznym zapisem jej życia, specjalnie ułożonym w recital, który jak przypomniał w zapowiedzi Filip Chajzer:

- Drodzy państwo, miejcie świadomość, że to nie jest zwykły koncert, to nie jest rzecz powtarzalna. Nigdy nie było takiego wydarzenia i już więcej go nie będzie. To jest jeden jedyny taki wieczór z Beatą Kozidrak i jej autorskim programem.
Wybrzmiały więc utwory-legendy, takie jak "Co mi Panie dasz", "Dwa serca, dwa smutki", "Biała armia" czy "Taka Warszawa". Każdy chóralnie odśpiewany przez uszczęśliwioną i wzruszoną tą sentymentalną podróżą publicznością.

Sobotni recital Beaty Kozidrak otworzył serię jesienno-zimowych koncertów w My Story Gdynia pod hasłem "mała scena, wielkie przeżycia". Wkrótce kolejne ogłoszenia artystów. Więcej informacji warto szukać w naszym Kalendarzu Imprez.

Recital Beaty Kozidrak w hotelu My Story w Gdyni:

Utwór: "Taka Warszawa"

23:41 29 PAźDZIERNIKA 22 (aktualizacjaakt. 30 PAźDZIERNIKA 22 07:20)

Recital Beaty Kozidrak (20 opinii)

Kameralny występ Beaty Kozidrak w hotelu My Story Gdynia
Kameralny występ Beaty Kozidrak w hotelu My Story Gdynia

Wydarzenia

Recital Beaty Kozidrak (1 opinia)

pop, degustacja, recital

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (17)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

Wydarzenia

Ekskluzywna 8-daniowa Kolacja Degustacyjna z 4 Szefami Kuchni na Andrzejki

333 zł
degustacja

Premiera kalendarza Magdaleny Benedy

aukcja / licytacja, imprezy i akcje charytatywne

5 urodziny Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

Najczęściej czytane

Inwestycje Deluxe

Gaja Park

Gaja Park

DORACO Investment

Gdańsk Żabianka, ul. Pomorska Mapa

30 do 175 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Monolit

Monolit

Herzinvest

Straszyn, ul. Marsa Mapa

223 do 268 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja