wiadomości - Aktualności

Prestige Line, czyli transport osób na bardzo wysokim poziomie

Grzegorz Olech - Prestige Line
Grzegorz Olech - Prestige Line fot. Lucyna Pęsik / Trojmiasto.pl

Prestige Line to licencjonowana firma przewozowa świadcząca usługi ekskluzywnego transportu indywidualnego, będącego świetną alternatywą dla korporacji taxi. Jeśli szukasz transportu na wysokim poziomie - koniecznie sprawdź ofertę trójmiejskiego przewoźnika. Osiem lat doświadczenia i szeroki wachlarz usługFirma Prestige Line, która działa od 2011 roku, specjalizuje się w luksusowym transporcie osób samochodami marki Mercedes-Benz. Przewoźnik oferuje szereg usług, w tym m.in. transfery lotniskowe, wynajem samochodu z szoferem do pełnej dyspozycji oraz kompleksową obsługę klienta VIP przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

Prestige Line zapewnia transport klientom turystycznym, biznesowym oraz indywidualnym na terenie całej Polski. Firma z Gdańska od lat współpracuje z agencjami artystycznymi i reklamowymi przy obsłudze koncertów, wydarzeń kulturalnych oraz imprez branżowych. 

- Dla nas każdy klient jest niezwykle ważny. Każdą osobę traktujemy wyjątkowo, jak VIP-a, o czym może świadczyć certyfikat jakości na najlepszego przewoźnika, który już drugi rok z rzędu otrzymaliśmy od portalu TripAdvisor. Należymy do branżowych stowarzyszeń w kraju i za granicą. Dodam, że każda z firm, która zdecydowała się na skorzystanie z naszych usług, z powodzeniem korzysta z nich do dzisiaj przy stałej współpracy - wyjaśnia Grzegorz Olech, właściciel firmy Prestige Line.
Przewoźnik gwarantuje bezpieczne przejazdy nowymi modelami samochodów Mercedes-Benz, za kierownicą których zasiadają doświadczeni kierowcy. Aktualnie firma oferuje trzy modele tej marki: Klasę E W213 (Business Class), Klasę S W222 Long (First Class) oraz Klasę V (Minivan).

Klient może wybrać pojazd, który najlepiej pasuje do jego potrzeb i budżetu. Niezależnie od klasy pojazdu Prestige Line zawsze zapewnia najwyższy standard usługi.

- Każdy z naszych pracowników posiada wszelkie niezbędne licencje oraz badania lekarskie do wykonywania przewozu osób. Na czas pracy kierowcy zawsze ubrani są w eleganckie garnitury, biegle komunikują się w języku angielskim, znają bardzo dobrze topografię Trójmiasta i posiadają ogromne doświadczenie w poruszaniu się po drogach polskich, a także zagranicznych - dodaje.
Firma Prestige Line dokłada wszelkich starań, aby klient czuł najwyższy komfort i standard wykupionej usługi transportu. Pracownicy biura przez całą dobę monitorują przyloty na gdańskie lotnisko, dzięki czemu w przypadku jakichkolwiek opóźnień samolotu klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat. Goście odbierani są z hali przylotów z imiennym lub firmowym logo na tablecie. 

Każdy z pojazdów wyposażony jest w terminal płatniczy, wodę dla klientów oraz wi-fi. Przy wcześniejszej rezerwacji firma zapewnia foteliki dla dzieci w cenie usługi transportowej.

Firma Prestige Line oferuje podobne usługi do korporacji taxi, ale to tak naprawdę dwa zupełnie różne profile działalności.

- Obsługujemy podobny segment klientów, co niektóre korporacje taxi. Robimy to jednak na zupełnie innym poziomie. Wiele firm oraz klientów biznesowych korzysta z usług korporacji taxi, myśląc, że nasze usługi są dla nich nieosiągalne finansowo. Zależy nam na zachęceniu potencjalnych klientów do zapoznania się z naszą ofertą, zarówno transferów lotniskowych, jak i wynajmu samochodu z kierowcą - ceny na pewno miło ich zaskoczą - zapewnia pan Olech.
Spora grupa klientów korzystających z usług Prestige Line to obcokrajowcy. 

- To prawda. Jedni przyjeżdżają do naszego kraju w celach turystycznych, a inni biznesowych. Bardzo często szukają alternatywy dla taxi, czyli transportu wysokiej klasy pojazdem z anglojęzycznym szoferem. Oprócz klientów biznesowych i agencji artystycznych trafiają do nas również klienci indywidualni, którzy poszukują zaufanej firmy do stałej współpracy lub obsługi różnego rodzaju uroczystości, jak chociażby wesela czy chrzciny - zakończył Grzegorz Olech.
Rezerwację można odpowiednio wcześniej dokonać na dwa sposoby: mailowo bądź telefonicznie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej firmy Prestige Line.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Najnowsze artykuły

wydarzenia