stat
PATRONAT

Polska Noc Kabaretowa 2021 (2 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek!

Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Przeczytaj także

Opinie (2)

  • srsly?

    ktoś jeszcze chodzi na kabarety? Moze to było zabawne w 90 latach.. ale ok, Janusze wciąż disco z pola słuchaja to i kabaret ze facet za babe sie przebiera bedzie smieszyl..

    • 1 4

  • Jak najdalej

    Kabaret w wielkiej hali to zaprzeczenie prawdziwego kabaretu. A gdy na dodatek hala ma tak fatalną akustykę to omijać go trzeba z daleka. Tylko w bezpośrednim , kameralnym kontakcie z widzami to działa. Na dodatek cena nie obejmuje lampki szampana na stoliku.

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły