Impreza

stat

Otwarcie Butelek Wiśniewskiego (1 opinia)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 lipca 2018 (środa)
godzina:
18:00
miejsce:

Wiśniewski  mapa

adres:
Gdańsk, Długa 70/71
bilety:
na zaproszenie

11 lipca 2018 otwieramy butelki Wiśniewskiego oraz drzwi do pierwszego lokalu w Trójmieście. Z tej okazji zapraszamy na Wiśning - spotkanie z sommelierem Pawłem Zduniakiem przy zamkniętych drzwiach.Gośćmi będą trójmiejscy liderzy opinii. Podczas spotkania będziemy częstować Wiśniewskim oraz opowiadać o kulturze picia wiśniówki, naszej marce, wiśniach oraz projekcie wnętrza, które mamy nadzieję, będzie równie zaskakujące jak sam produkt.

Po Wiśningu otwieramy drzwi dla wszystkich gości od godz. 20:00.
Podczas całego wieczoru będzie można porozmawiać z sommelierem oraz twórcami marki, jak również spróbować przekąsek, które dopełnią smak alkoholu.

Lokal Wiśniewski jest pierwszym tego typu lokalem w Trójmieście. Serwować będziemy tylko jeden produkt - 100ml wiśniówki wraz z całymi owocami na dnie kieliszka. W lokalu będzie można również kupić butelkę Wiśniewskiego, która w późniejszym czasie będzie dostępna w szerszej dystrybucji.

Przeczytaj także

 • Wiśniewski otwarty. Pierwszy taki bar w Gdańsku
  12 lipca 2018 (91 opinii)

  W środę oficjalnie otwarto pierwszy w Gdańsku bar , który serwuje tylko i wyłącznie jeden alkohol: wiśniówkę. Tego dnia zaproszeni goście mogli się przekonać, jak smakuje flagowy produkt...

Wielkie otwarcie sezonu

24 - 29 września 2018, godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (1)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  wydarzenia

  Najnowsze artykuły