Impreza

stat

Otwarcie Butelek Wiśniewskiego (1 opinia)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 lipca 2018 (środa)
godzina:
18:00
miejsce:

Wiśniewski  mapa

adres:
Gdańsk, Długa 70/71
bilety:
na zaproszenie

11 lipca 2018 otwieramy butelki Wiśniewskiego oraz drzwi do pierwszego lokalu w Trójmieście. Z tej okazji zapraszamy na Wiśning - spotkanie z sommelierem Pawłem Zduniakiem przy zamkniętych drzwiach.Gośćmi będą trójmiejscy liderzy opinii. Podczas spotkania będziemy częstować Wiśniewskim oraz opowiadać o kulturze picia wiśniówki, naszej marce, wiśniach oraz projekcie wnętrza, które mamy nadzieję, będzie równie zaskakujące jak sam produkt.

Po Wiśningu otwieramy drzwi dla wszystkich gości od godz. 20:00.
Podczas całego wieczoru będzie można porozmawiać z sommelierem oraz twórcami marki, jak również spróbować przekąsek, które dopełnią smak alkoholu.

Lokal Wiśniewski jest pierwszym tego typu lokalem w Trójmieście. Serwować będziemy tylko jeden produkt - 100ml wiśniówki wraz z całymi owocami na dnie kieliszka. W lokalu będzie można również kupić butelkę Wiśniewskiego, która w późniejszym czasie będzie dostępna w szerszej dystrybucji.

Przeczytaj także

 • Wiśniewski otwarty. Pierwszy taki bar w Gdańsku
  12 lipca 2018 (90 opinii)

  W środę oficjalnie otwarto pierwszy w Gdańsku bar , który serwuje tylko i wyłącznie jeden alkohol: wiśniówkę. Tego dnia zaproszeni goście mogli się przekonać, jak smakuje flagowy produkt...

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (1)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  wydarzenia

  Najnowsze artykuły