wiadomości - Aktualności

stat

Ogród w Sassy z widokiem na Gdańsk: oficjalne otwarcie

Pierwsza część wydarzenia zatytułowanego Enter Eden, odbyła się w piątkowy wieczór w klubie Sassy. Sassy funkcjonuje od marca tego roku, a jego położenie na Wyspie Spichrzów sprawia, że z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności. Atrakcyjności lokalowi ma dodać oficjalnie otwarta w piątek przestrzeń, czyli Roof Top na ósmym piętrze budynku.Klub Sassy zlokalizowany na Wyspie Spichrzów zobacz na mapie Gdańska funkcjonuje od trzech miesięcy. Oprócz części wewnętrznej posiada również otwarty taras, który działa od miesiąca. Jednak dopiero teraz został ostatecznie wykończony i zaprezentowany gościom w trakcie piątkowego wydarzenia.

Tuż nad klubem Sassy, na ósmym piętrze, otwarto przestrzeń znajdującą się ponad dachami Gdańska, z imponującym widokiem na panoramę Starego Miasta. Roof Top by Sassy to miejsce wypełnione roślinnością, instalacjami świetlnymi. Od niedogodności pogodowych chroni gości zadaszona i oszklona konstrukcja. Ciekawostką jest otwierany dach, a w trakcie chłodniejszych wieczorów (na szczęście ten taki nie był) sprawdzą się zainstalowane podgrzewacze.

Najciekawsze tarasy i ogródki restauracyjne


W piątkowy wieczór, od godziny 20, przez dwie godziny, miała miejsce zamknięta impreza zatytułowana Enter Eden. Oficjalne otwarcie goście celebrowali z głównym partnerem wieczoru - szampanem Perrier-Jouët, który serwowano samodzielnie oraz w formie autorskich koktajli. Przygotowano również drobne przekąski.

Wieczór uświetnił występ zespołu Jazz Pretenders Quintet. Pomiędzy gośćmi pojawiły się również tancerki w ekstrawaganckich strojach, a tuż przed godziną 22 wystrzelono konfetti z najwyższej części klubu.

Weekend w Trójmieście: wszystkie wydarzenia


Na wydarzeniu obowiązywał ustalony dress code: utrzymany w bieli lub czerni strój, a osoby, które nie dostosowały się do wytycznych nie miały wstępu na wydarzenie.
- W piątek odważcie się przekroczyć granicę dwóch skrajnych światów czarnego i białego utrzymując strój w harmonii z jednym z nich. To pierwszy krok, który przybliży was do naszej rajskiej scenerii zaplanowanej na ten wyjątkowy dzień - zapowiadali organizatorzy w wydarzeniu widocznym w naszym kalendarzu imprez, organizatorzy.
Roof Top jest otwarty codziennie od godziny 13. Jeśli nie interesuje nas nocna zabawa, to i tak warto zajrzeć tu chociaż na chwilę, bo widok z najwyższych kondygnacji naprawdę robi wrażenie.

Wnętrza nowych hoteli na Wyspie Spichrzów

Opinie (50) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły