wiadomości - Moda & Uroda

stat

Nietypowy pokaz mody: Kalska w Sassy

W Roof Top by Sassy odbył się pokaz mody, na którym zaprezentowano nową kolekcję marki Kalska.
W Roof Top by Sassy odbył się pokaz mody, na którym zaprezentowano nową kolekcję marki Kalska. fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

W piątkowy wieczór w Roof Top by Sassy odbył się pokaz mody. Najnowszą kolekcję marki Kalska zaprezentowano w trzech odsłonach. W wydarzeniu wzięło udział około stu osób. Na wydarzenie obowiązywała rezerwacja miejsc, a goście musieli wpisać się w ustalony dress code, wybierając stylizacje szykowne i ekstrawaganckie.Ogród na ósmym piętrze klubu Sassy otwarty został pod koniec czerwca tego roku. Wtedy pokazaliśmy, jakie widoki można podziwiać z jego tarasu.

W piątek, po raz pierwszy, odbył się tutaj pokaz mody marki Kalska. Co ciekawe, modelki i modele poruszali się wokół głównego baru, tym samym powstał nietypowy wybieg.

Pokaz mody podzielono na trzy części. Na początek zaprezentowano kimona w wielu odsłonach. Oprócz modeli i modelek wystąpiły również małe dzieci. Tym samym projektantka pokazała uniwersalność swoich ubrań, odwołując się jednocześnie do panującego trendu na spójne ubieranie dzieci i rodziców. Ciekawym akcentem były haftowane naszywki na plecach.


Wyraziste wzory i kolory wyróżniają projekty Karoliny Kalskiej. Takie były też koszule damskie i męskie, które po krótkiej przerwie zaprezentowano w drugiej części pokazu. To propozycje zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.

Na pokazie głównym ujawniono najnowszą kolekcję damską zatytułowaną "Her Eyes" - "Jej oczy". Królowały kobiece fasony, błyszczące garnitury, eleganckie płaszcze, neonowe koszule, skórzane spódnice i wieczorowe sukienki. Pojawiły się także swetry z cekinowymi wstawkami. To ubrania dla kobiet, które chcą być zauważone i nie boją się eksperymentować z modą.

Po pokazie projektantka podziękowała przybyłym gościom.

Chciałabym wam wszystkim bardzo podziękować za to, że tutaj dzisiaj jesteście. Tak naprawdę podczas pokazów to publiczność jest najważniejsza. Nie ukrywam, że bardzo się stresowałam, jednak nie mogłam wymarzyć sobie ciekawszego miejsca na ten pokaz - mówiła Karolina Kalska, projektantka i właścicielka marki Kalska.

Weekend w Trójmieście: wszystkie wydarzenia


W Sassy przykłada się dużą wagę do wizerunku. Nie inaczej było podczas piątkowego spotkania, na którym gości obowiązywał ustalony dress code ujęty w sformułowaniu: szykownie i ekstrawagancko. Choć wstęp był wolny na wydarzenie, to obowiązywała ograniczona liczba miejsc, dlatego należało dokonać wcześniej rezerwacji.

Po oficjalnej części zaproszono wszystkich na afterparty do klubu Sassy.

Opinie (28) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły