• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Mercedes-Benz BMG Goworowski: sprawdzony partner

22 czerwca 2019 (artykuł sprzed 4 lat) 
BMG Goworowski - sprawdzony partner przy zakupie wymarzonego samochodu. BMG Goworowski - sprawdzony partner przy zakupie wymarzonego samochodu.

Sprawdzona marka, indywidualne rozwiązania, atrakcyjne warunki finansowania i krótki czas oczekiwania - od ponad dwóch dekad dealer BMG Goworowski dokłada wszelkich starań, aby każdy z kontrahentów był zadowolony z zakupów aut marki Mercedes-Benz.Przy wciąż narastających wymaganiach rynku otaczanie się sprawdzonymi kooperantami to podstawa udanego biznesu. Kontrahenci oczekują od drugiej strony rzetelności w ich działaniu i niezawodności oferowanych produktów. Do takich partnerów należy doświadczona firma BMG Goworowski, która posiada ponad 20-letni dorobek biznesowy.

W dzisiejszych czasach samochód to dla wielu firm podstawowe narzędzie pracy. Nierzadko od jego niezawodności zależy efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nie jest więc zaskoczeniem, że firmy wybierają sprawdzoną markę Mercedes-Benz i sprawdzonego dealera BMG Goworowski.

Odwiedź salony BMG Goworowski w Gdańsku i w Gdyni. Odwiedź salony BMG Goworowski w Gdańsku i w Gdyni.
Wymarzony samochód w niskich ratach miesięcznych? To możliwe dzięki ofercie Lease & Drive. Comiesięczna opłata w wysokości ułamka wartości nowego modelu Mercedes-Benz pozwoli cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem podczas użytkowania auta a do tego pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

Teraz kupno nowego Mercedesa może być jeszcze przyjemniejsze i jeszcze szybsze. Dealer BMG Goworowski w celu usprawnienia procedur finansowania stworzył w swoim salonie specjalne stanowiska dla ekspertów bankowych, którzy przygotowują zindywidualizowane propozycje zakupu oparte o ofertę Mercedes-Benz Financial Services. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci biznesowi mają na wyciągnięcie ręki indywidualnie stworzoną pod własne potrzeby ofertę.

Oprócz kompetentnych specjalistów z dziedziny finansowania w salonie BMG Goworowski do dyspozycji kontrahentów oddano fachowe doradztwo z zakresu ubezpieczeń. Teraz wszystkie formalności związane z zakupem auta załatwiane są na miejscu, w salonie BMG Goworowski.

Sprawdź aktualną ofertę Mercedes-Benz BMG Goworowski.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Zobacz także

 

Wydarzenia

Big Five Tasting Chateau Margaux

1300 zł
degustacja

Kolacja na 6 rąk

385 zł
degustacja

Dinner in the Sky Trójmiasto

990 zł
degustacja

Najczęściej czytane

Inwestycje Deluxe

Gaja Park

Gaja Park

DORACO Investment

Gdańsk Żabianka, ul. Pomorska Mapa

30 do 175 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Monolit

Monolit

Herzinvest

Straszyn, ul. Marsa Mapa

223 do 268 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja