• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Luxury Night w Starym Maneżu po raz siódmy

rze
18 listopada 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (33)
Luxury Night to cykliczna impreza, która wróciła do Starego Maneżu po dwóch latach przerwy. Luxury Night to cykliczna impreza, która wróciła do Starego Maneżu po dwóch latach przerwy.

Po dwóch latach przerwy w Starym Maneżu odbyła się kolejna, siódma już edycja Luxury Night, organizowana przez trójmiejski zespół Citigold banku Citi Handlowy. Ta uroczysta kolacja to forma podziękowania stałym współpracownikom i klientom za mijający rok. Tym razem gościem specjalnym wieczoru był satyryk Marcin Daniec. Nie zabrakło też innych atrakcji, jak między innymi pokazu akrobatycznego.Nadchodzące wydarzenia deluxe w Trójmieście


W czwartkowy wieczór Stary Maneż wypełnił się gośćmi, którzy przybyli na zaproszenie banku Citi handlowy na Luxury Night. To cykliczna uroczystość organizowana przez bank, by podziękować swoim klientom w wyjątkowy sposób za miniony rok i złożyć życzenia na kolejne miesiące współpracy. To także okazja do rozmowy o biznesie, jak również spotkania klientów z segmentu premium z prestiżowymi markami.

- To dla nas duża radość, że w takim gronie możemy się pochwalić naszymi nowymi projektami. To inwestycje unikalne na rynku nieruchomości, takie jak Rezydencja Merwede powstająca w Gdańsku Brzeźnie czy Jagiellońska 13 w Gdańsku - mówił Bartłomiej Oset, wiceprezes firmy NDI Development, która jest głównym partnerem imprezy.
Spotkanie odbyło się pierwszy raz po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.

- Cieszę się, że kolejna edycja Luxury Night obfitowała w tyle ważnych spotkań i rozmów - mówi Łukasz Stybner, Dyrektor Regionalny Segmentu Klientów Zamożnych w Banku Citi Handlowy. - Ten czas po pandemii, który nadal jeszcze trwa, jest niewątpliwie ciężki dla wszystkich. Mam nadzieję, że wiedza makroekonomiczna, którą prezentujemy dzisiaj klientom, pomoże odnaleźć im się na rynku po zmianach, które nastąpiły.
  • Luxury Night w Starym Maneżu w Gdańsku.
  • Luxury Night w Starym Maneżu w Gdańsku.
  • Luxury Night w Starym Maneżu w Gdańsku.
  • Luxury Night w Starym Maneżu w Gdańsku.
  • Luxury Night w Starym Maneżu w Gdańsku.
Wieczór prowadził dziennikarz Tomasz Galiński. W programie były prezentacje biznesowe, takie jak otwierająca wieczór prelekcja dotycząca zrównoważonego rozwoju przygotowana przez firmę Schroders.

Były także elementy rozrywkowe, jak zapadający w pamięć pokaz akrobatyczny Teatru Tańca Mira-Art z Gdyni. Uczestnicy mogli także wziąć udział w konkursie i wygrać lot podniebną taksówką firmy Call&Fly, którą zaprezentował na scenie Maciej Kowalczyk. Z kolei ekskluzywna cukiernia Kaiser Patisserie przygotowała dla gości niezwykły, kilkupiętrowy tort pokryty 24-karatowym jadalnym złotem.

Pomiędzy poszczególnymi segmentami wieczoru nie zabrakło przerw na poczęstunek. Goście częstowali się daniami z ciepłego bufetu. Najciekawszym punktem programu był jednak występ Marcina Dańca. Komik był jak zawsze bardzo żywiołowy i bezpośredni, czym pozytywnie przełamał biznesowy charakter wieczoru. W swoim występie prześcigał się w kolejnych anegdotach, żartach i docinkach, a nawiązywały one m.in. do polityki, życia codziennego i opowieści z życia prywatnego satyryka, który chętnie wchodził także w interakcje z publicznością.

Złoty medal olimpijski w nowo otwartym klubie żeglarskim Złoty medal olimpijski w nowo otwartym klubie żeglarskim

Podczas wieczoru nie mogło zabraknąć prezentacji luksusowych marek. W tym roku goście mogli podziwiać samochody marek Aston Martin oraz McLaren, a także stoiska Moroccanoil, NDI Development czy wspomnianego wcześniej Call&Fly. Partnerzy przygotowali też dla gości drobne niespodzianki.

Po zakończeniu oficjalnej części wieczoru, którego ostatnim punktem był występ muzyczny Agnieszki Korbolewskiej, goście oddali się rozmowom przy winie. Wstęp na Luxury Night był możliwy wyłącznie na zaproszenie.
rze

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (33)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Il Palagio Trudi Styler i Stinga

650 zł
degustacja

Otwarcie Lobster House Gdańsk

dni otwarte

Dinner in the Sky Trójmiasto

990 zł
degustacja

Najczęściej czytane