Impreza

stat

Koncert Dyplomowy Studentów IV roku SWA (46 opinii)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
13 marca 2018 (wtorek)
godzina:
19:00
miejsce:

Teatr Muzyczny  mapa

adres:
Gdynia, pl. Grunwaldzki 1 (Duża Scena)
bilety:
20, 40, 60 zł
PATRONAT

Zapraszamy na Koncert Dyplomowy studentów IV roku SWA 2018 na Dużej Scenie Teatru Muzycznego w Gdyni.Po dyplomowych "Krwawych godach" i "Rzuciłem palenie...kocham Cię" adepci IV roku Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego tym razem zmierzą się z repertuarem czysto musicalowym w całej swojej bogatej formie, prezentując wachlarz umiejętności nabytych przez trzy i pół roku edukacji w "Studium Baduszkowej". Jest to pierwszy rocznik o skróconym trybie nauczania.

W programie koncertu znajdą się zarówno utwory z gdyńskich realizacji ("Lalka", "Notre Dame de Paris" czy będący w planach "Hairspray") jak i fragmenty największych światowych musicali ("Rudolf. Afera Mayerling", "Kinky Boots", "Dreamgirls"). Pojawi się też repertuar rozrywkowy, latynoskie rytmy i przeboje z filmów Disneya ("Vaiana. Skarb oceanu" czy też "Kraina lodu"). Tego wieczoru tradycyjnie zostaną również wręczone dyplomy aktora scen muzycznych.

Za reżyserię koncertu odpowiada dyrektor artystyczny i solista Teatru Muzycznego, Bernard Szyc. Dyplomantom towarzyszyć będzie zespół pod kierownictwem Artura Jurka. Układy choreograficzne przygotowała Joanna Semeńczuk, Urszula Bańka, Sara Ławniczak i Paulina Kroszel. Za kostiumy odpowiada Paweł Sikora, a koncert poprowadzą Beata Kępa oraz Kacper Siedlecki.

Rok dyplomowy PPSWA:
Katarzyna Domalewska
Agnieszka Kwiecień
Weronika Nawieśniak
Hanna Nowakowska
Joanna Pasternak
Joanna Rybka
Kinga Taront
Sławomir Banaś
Mateusz Feliński
Kacper Kubryński
Grzegorz Miller
Kamil Załuska

Przeczytaj także

Mike Parker's Trio Theory
paź 3

środa, godz. 20:00

Sopot,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 30 zł
Kup bilet
bilety 80, 100, 120 zł
ulgowy 60, 80, 100 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (46)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia

Najnowsze artykuły