Impreza

Kaliber 44 - Księga Tajemnicza

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 kwietnia 2017 (piątek)
godzina:
19:00 - 23:00
miejsce:

B90  mapa

adres:
Gdańsk, Elektryków
bilety:
75 zł , w przedsprzedaży 65 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Kaliber 44, jedna z najważniejszych na polskim rynku grup hiphopowych zagra materiał z kultowej płyty KSIĘGA TAJEMNICZA. PROLOG.Usłyszymy m. in. takie utwory jak; "Brat nie ma już miłości dla mnie", "Nasze mózgi wypełnione są marią" czy "Moja obawa (bądź a klęknę)". Ten klimat, te bity, te rymy.

Księga Tajemnicza. Prolog - pierwsza płyta zespołu Kaliber 44. Wydawnictwo ukazało się w 1996 roku. Album był promowany singlem "Magia i miecz", na którym znalazły się utwory: "Moja obawa (bądź a klęknę)", "Więcej szmalu 2" oraz "Plus i minus".

Płyta cieszyła się dużą popularnością i uznaniem zarówno krytyków jak i fanów, sprzedając się w nakładzie 100 000 egzemplarzy. W ramach promocji albumu zostały zrealizowane teledyski do utworów "Magia i miecz" oraz "Plus i minus", którego treść dotyczyła obaw Łuszcza przed zakażeniem wirusem HIV. Członkowie grupy wykonywaną muzykę określili jako hardcore psycho rap lub magia i miecz, w nawiązaniu do promującego album utworu.

Płyta uzyskała nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategoriach Fonograficzny debiut roku i Album roku - muzyka alternatywna.

https://www.youtube.com/watch?list=RD09BE-P0noSg&v=09BE-P0noSg
Informacja o biletach:
65 PLN - przedsprzedaż
75 PLN - w dniu koncertu
+pakiety
kup 5 biletów +1 gratis
kup 7 biletów +2 gratis
kup 10 biletów +3 gratis +13 piw

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (22)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

wydarzenia

Najnowsze artykuły