stat
PATRONAT

IX Bal z Sercem - Zmiana daty!

11 maja 2019 roku Fundacja Hospicyjna serdecznie zaprasza do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku na IX Charytatywny "Bal z Sercem" pod hasłem Share together. Tym razem wieczór pełen atrakcji spędzimy w klimacie kultury Orientu, w rytmie tureckiej muzyki i degustując tureckie smakołyki.

Szanowni Państwo, bolesne wydarzenia ostatnich dni spowodowały, że po rozważeniu różnych możliwości, decyzją Zarządu i Rady Fundacji Hospicyjnej, postanowiliśmy przełożyć spotkanie balowe na 11 maja 2019 roku (ECS, godz. 19.00).

Śmierć Pana Prezydenta Pawła Adamowicza, dla wielu z nas po prostu Pawła, zatrzymała wszystkich w biegu codziennych spraw, wywołała ból i żal, i domaga się chwili refleksji.

Bez wątpienia działania, które podejmuje Fundacja Hospicyjna na rzecz osób u kresu życia i ich opiekunów oraz przeżywających żałobę, a które dla Pana Prezydenta zawsze były ważne i w wiele angażował się osobiście, będą kontynuowane, być może z jeszcze większą determinacją.

Mamy nadzieję, że przyjmiecie Państwo naszą decyzję z życzliwym zrozumieniem i spotkamy się z większością z Was wiosną, z nową nadzieją i energią do dzielenia się dobrem z innymi. Bylibyśmy wdzięczni za przekazanie informacji o zmianie terminu Balu wszystkim tym osobom, które zechcieliście Państwo na niego w naszym imieniu zaprosić oraz powiadomić Fundację o osobach, które nie będą mogły w nowym terminie w Balu uczestniczyć, z informacją o oczekiwaniach co do zwrotu poniesionych kosztów.
Będzie karnawałowo, radośnie, bardzo egzotycznie, ale też rodzinnie, w poczuciu bliskości z osobami, których życie zmierza do kresu lub które od lat mierzą się z ciężką chorobą przewlekłą, również z ich opiekunami rodzinnymi. Naszym sercem podzielimy się z podopiecznymi Hospicjum ks. Dutkiewicza SAC w Gdańsku oraz wesprzemy budowę Centrum Opieki Wyręczającej, powstające w przy Fundacji Hospicyjnej.

Patronat Honorowy nad Balem objęli: Tahsin Tunç Üğdül, Ambasador Republiki Turcji w Polsce, Serdar Davran, Honorowy Konsul Generalny Republiki Turcji w Gdańsku i Magdalena Pramfelt, Prezydent Stowarzyszenia Konsulów Honorowych w Polsce oraz Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Marszalek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Kanclerz Loży Gdańskiej BCC, Maciej Dobrzyniecki, Prezes Zarządu Gdańskiego Klubu Biznesu, Marek Głuchowski i Prezydent Pracodawców Pomorza, Zbigniew Canowiecki.

Bal poprowadzą Dorota Sobieniecka-Kańska i Marek Kański, do tańca zagra Rama 111, a zaśpiewa Agnieszka Babicz. O menu zadba restauracja Amber Side i Gökhan Cingillioglu oraz jak zawsze na gości czeka bukiet niespodzianek.

Dress code: Black Tie Optional, stoliki 10-osobowe.

Bal Karnawałowy

bal
lut 9

sobota, godz. 20:00

Pszczółki,
bilety 120 zł

Bal Karnawałowy

bal
mar 2

sobota, godz. 20:00

bilety 160 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

wydarzenia

Najnowsze artykuły