• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

My Story Gdynia świętował pierwsze urodziny

Alicja Olkowska
1 października 2022, godz. 11:00 
Jedną z atrakcji była loteria, a poprowadził ją, tak jak cały wieczór, Filip Chajzer. Jedną z atrakcji była loteria, a poprowadził ją, tak jak cały wieczór, Filip Chajzer.

Miał być kameralny bankiet, była huczna impreza z loterią, muzyką na żywo i występem gwiazdy. W piątkowy wieczór hotel My Story Gdynia świętował pierwsze urodziny, które przyciągnęły jego przyjaciół oraz oddanych gości. Wydarzenie poprowadził Filip Chajzer, a główną atrakcją był koncert Andrzeja Piasecznego.1
miejsce: Hotele
Hotel Sopot
Sopot, Jana Jerzego Haffnera 88
9.2

Równo rok temu na hotelarskiej mapie Trójmiasta zadebiutował gdyński oddział hotelu My StoryMapka - w 2018 roku otwarto pierwszą siedzibę w Sopocie. Ta młodsza jest jej znacznie większą wersją i słynie z tego, że jest pierwszym w Polsce hotelem, który za priorytet stawia sobie dbanie o komfort snu gości. Widać to choćby w aranżacji pokojów, które samą kolorystyką mają sprzyjać wypoczynkowi, kołdrach obciążeniowych czy wygodnych materacach.

Wyśpij się! W Gdyni otwarto hotel My Story, w którym zrobisz to efektywnie Wyśpij się! W Gdyni otwarto hotel My Story, w którym zrobisz to efektywnie
Zebranych w hotelu gości powitał Filip Chajzer i to w nietypowy sposób, bo... telefonicznie. Prezenter utknął, tak jak tego dnia wielu mieszkańców Trójmiasta, w potężnym korku na obwodnicy i nie był w stanie dojechać na czas. Goście entuzjastycznie zareagowali na jego głos, a następnie skupili się na czekających na nich atrakcjach, m.in. różnorodnych przekąskach na słono i na słodko, a także bogatej ofercie baru. Niedługo później prowadzący dołączył do uczestników bankietu i już na dobre rozpoczął się urodzinowy wieczór.

Tego dnia nie mogło zabraknąć uroczystych przemówień i podsumowań. Głos zabrał m.in. właściciel obiektu, Adam Rymarski. Przyznał, że był to dobry czas, a "Gdynia pięknie przyjęła nowy hotel", jednocześnie podziękował całemu zespołowi odpowiedzialnemu za ten sukces. Zapowiedział także rozbudowę obiektu: w najbliższych latach powstać mu tuż obok drugi hotel My Story z basenem na dachu. Dodatkową okazją do świętowania były urodziny Jolanty Darznik, dyrektor generalnej My Story. Goście odśpiewali sto lat i wręczyli jubilatce naręcza kwiatów.

  • Grzegorz Skawiński, Jolanta Darznik (dyrektor generalna My Story).
  • Koncert Andrzeja Piasecznego był główną atrakcją pierwszych urodzin My Story Hotel Gdynia.
  • Od lewej: Magdalena Kapuścińska (dyrektor administracyjny i manager klubu Arka Gdynia), Andrzej Rymarski (właściciel My Story).
  • Pierwsze urodziny My Story Hotel Gdynia. Na zdjęciu: Grzegorz Skawiński.
Po otwarciu przyszedł czas na muzykę na żywo w wykonaniu Rafała Szyjera z zespołem i tu pojawiła się kolejna niespodzianka: na scenę niespodziewanie wszedł sam lider formacji Kombii, Grzegorz Skawiński i zaśpiewał przebój De Mono, "Kochać inaczej".

Sporo emocji wywołała loteria z nagrodami: goście na wejściu mogli wrzucić do szklanej kuli wizytówki, które następnie losował Filip Chajzer. Liczba nagród była zawrotna, a do wygrania były m.in. vouchery na pobyt w hotelu lub zaproszenia na kolację w restauracji My Story Gdynia, luksusowe gadżety do spania, zestawy kosmetyków, jazdy testowe Porsche Taycan oraz bilety na , która wystąpi w hotelu 29 października.

Prowadzący na koniec nieco zmienił zasady loterii i zaprosił trzy osoby, które mogły zawalczyć o dodatkowe zaproszenie na wspomniany koncert. Każda z nich musiała zaśpiewać "Białą armię" Bajmu - a jeśli nie pamiętała słów, to po prostu zaimprowizować. Zebrani goście chętnie wspomagali zawodników i każdego gromko oklaskiwali.

Wieczór zwieńczył koncert Andrzeja Piasecznego. Wszyscy zostali zaproszeni do drugiej dużej sali, gdzie czekał na nich zespół. Piasek wykonał swoje największe przeboje, jednocześnie zabawiał słuchaczy swobodną, pełną humoru konferansjerką. Szczęśliwi byli zwłaszcza jego najwięksi fani, którzy mieli artystę niemal na wyciągnięcie ręki.

Koncert zamknął pierwszą część bankietu i jednocześnie otworzył tę nieoficjalną. Goście udali się na towarzyskie rozmowy oraz wspólne zdjęcia z gwiazdą wieczoru. Wszyscy uczestnicy wydarzenia na pożegnanie otrzymali upominki od hotelu My Story Gdynia.

Koncert Andrzeja Piasecznego:

Wydarzenia

I urodziny My Story Hotel

pop

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (50)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Leszek Możdżer

jazz, recital

Caggenau Prezentuje

spotkanie

Sylwester w Treinta y Tres

degustacja, sylwester

Najczęściej czytane