wiadomości - Design

Galeria Idealne Wnętrza uroczyście rozpoczęła działalność

Gości powitała Dagmara Iwańska - właścicielka Galerii Idealne Wnętrza.
Gości powitała Dagmara Iwańska - właścicielka Galerii Idealne Wnętrza. fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

Galeria Idealne Wnętrza to nowy na mapie Trójmiasta butik premium, zajmujący się sprzedażą materiałów, mebli, oświetlenia i dodatków do wnętrz. W piątkowy wieczór odbyło się jego uroczyste otwarcie, podczas którego goście mogli się wybrać na zwiedzanie przestrzeni, a potem spędzić czas przy sushi, prosecco czy muzyce.Dagmara Iwańska, właścicielka nowo otwartej Galerii Idealne Wnętrza, to architekt wnętrz z ponad 10-letnim stażem. Na przestrzeni lat wypracowała sobie własny styl, niezależny od panujących trendów.

- My nie działamy na bazie trendów - podkreśliła, oprowadzając po wnętrzach nowej galerii. - Jeśli chodzi o style, to myślę, że fajnych jest wiele. My wykreowaliśmy własny i uważamy, że jest to trend. Chodzi o łączenie klasyki z nowoczesnością. Do tego dodajemy blask i blichtr. To można nazwać naszym trendem.
5
miejsce: Aranżacja wnętrz
w rankingu Aranżacja wnętrz
Studio Forma
Gdańsk, Trzy Lipy 4
9.2/10
+ Oceń

Uroczyste otwarcie Galerii Idealne Wnętrza rozpoczęło się od przemówienia właścicielki, zawierającego m.in. podziękowania dla współpracowników i partnerów biznesowych. Następnie w 10-osobowych grupach, rotacyjnie, można było zwiedzać wnętrze obiektu.

Pozostali goście w tym czasie bawili się przed budynkiem Sztuki Wyboru, w którym znajduje się otwierany butik. Pod dachem rozstawionego namiotu można było skosztować przygotowywanego na żywo sushi, a tuż obok ugasić pragnienie prosecco, lemoniadą bądź innymi napojami przygotowywanymi przez ekipę Proseco Vana.

Z uwagi na panujące obostrzenia, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się COVID-19, goście musieli m.in. zdezynfekować ręce, zostawić swoje dane oraz - co zostało wspomniane - zwiedzać nowy butik w 10-osobowych grupach. Nie słyszałam jednak, aby ktoś uznał te działania za uciążliwe czy odczuwał z ich powodu dyskomfort. Przeciwnie, każdy miał świadomość, że w takiej przyszło nam żyć rzeczywistości i jest to po prostu konieczność, którą należy zaakceptować.

Aranżacja wnętrz - Trójmiasto


Wśród przygotowanych dla gości atrakcji znalazła się również loteria wizytówkowa z nagrodami. Przygotowano też interesującą oprawę muzyczną.

Jeśli zaś chodzi o samą Galerię Idealne Wnętrza, to - jak na butik przystało - przestrzeń jest mała, a wystrój ma raczej charakter poglądowy. Na miejscu można natomiast skorzystać z pomocy doradców, zerknąć we wzorniki i zamówić wykonanie tego, czego sobie tylko zamarzymy. Bo to już nie te czasy, kiedy idzie się do sklepu i kupuje to, co jest zgodne z trendami. Dziś my sami jesteśmy trendsetterami i mamy możliwość zaprojektowania sobie tego, co chcielibyśmy kupić. Zespół Galerii Idealne Wnętrza pomoże nam te fantazje zmaterializować.

Opinie (33) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły

wydarzenia