stat

Galeon Owners Club 2021

Stocznia Galeon, producent luksusowych jachtów motorowych, zaprasza swych klientów na kolejne spotkanie Galeon Owners Club 2021, czyli na imprezę, która stała się największą Floating Party w Polsce. Posiadanie jachtu to świadomy wybór pewnego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Chcemy promować te postawy, zapraszając do wspólnej zabawy wszystkich naszych klientów, właścicieli jachtów Galeon.

Promując aktywny wypoczynek i spędzanie czasu na jachtach, odkrywamy piękno natury i najbliższych akwenów, dzielimy się doświadczeniami, przy okazji pomagając w nawiązywaniu znajomości między naszymi klientami.

Goście zaproszeni dnia 14 sierpnia 2021 roku do floty Galeon Owners Club odbędą tego dnia wspólny rejs po gdyńskiej Zatoce a następnie zawiną do Marina Yacht Park Gdynia gdzie czekać będzie na nich pokaz jednych z najbardziej znanych Polskich projektantów Paprocki&Brzozowski przy muzyce na żywo, szybkie jazdy samochodami typu Bentlay i Lamborghini oraz Koktajl Party w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdynia.

Informacja o biletach

Wydarzenie na zaproszenia.
Tylko dla posiadaczy luksusowych jachtów motorowych Galeon.
paź 1-3

piątek - niedziela

Gdynia

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia

Najnowsze artykuły