stat
Impreza już się odbyła

Galeon Owners Club 2021

Stocznia Galeon, producent luksusowych jachtów motorowych, zaprasza swych klientów na kolejne spotkanie Galeon Owners Club 2021, czyli na imprezę, która stała się największą Floating Party w Polsce. Posiadanie jachtu to świadomy wybór pewnego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Chcemy promować te postawy, zapraszając do wspólnej zabawy wszystkich naszych klientów, właścicieli jachtów Galeon.

paź 1-3

piątek - niedziela

Gdynia,

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł
Promując aktywny wypoczynek i spędzanie czasu na jachtach, odkrywamy piękno natury i najbliższych akwenów, dzielimy się doświadczeniami, przy okazji pomagając w nawiązywaniu znajomości między naszymi klientami.

Goście zaproszeni dnia 14 sierpnia 2021 roku do floty Galeon Owners Club odbędą tego dnia wspólny rejs po gdyńskiej Zatoce a następnie zawiną do Marina Yacht Park Gdynia gdzie czekać będzie na nich pokaz jednych z najbardziej znanych Polskich projektantów Paprocki&Brzozowski przy muzyce na żywo, szybkie jazdy samochodami typu Bentlay i Lamborghini oraz Koktajl Party w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdynia.

Informacja o biletach

Wydarzenie na zaproszenia.
Tylko dla posiadaczy luksusowych jachtów motorowych Galeon.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Najnowsze artykuły