stat
Impreza już się odbyła

Filmowy Wieczór z Gwiazdami - pokaz mody

19 września w Sopockich Łazienkach Północnych zobaczymy trzy kolekcje wybitnych pomorskich projektantów - związanych całym swoim życiem i duszą z modą, projektowaniem i krawiectwem. Michał Starost, Gosia Jarosławska "Agutti" oraz Ismena Warszawska pokażą swoje kolekcje o 20:30. Podczas wydarzenia zaśpiewa Natalii Janiuk a gościem specjalnym będzie aktorka Agata Załęcka.

lis 20-21

piątek - sobota

Gdańsk, Wrzeszcz
Wstęp wolny
Gosia Jarosłąwska "Agutti" - Powszechnie ceniona projektantka wytwornej stylizacji ubioru. Kobieta klasy, potrafi każdy szczegół galanterii gustownie w olśniewający sposób dobrać modelowo do sylwetki kobiety. Pasję do projektowania odkrywała już w pierwszych latach życia. Tuż po skończeniu Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru założyła własną markę Agutti.

Ismena Warszawska - Studio mody ISMENA jest efektem pasji do projektowania jej założycielki, projektantki mody. Autorka, poszukując idealnie leżących i układających się̨ form wydobywa w swoich strojach walory kobiecej sylwetki.

Michał Starost - Projektant, krawiec, reżyser i choreograf mody, dyrektor artystyczny Amber look trends & styles. W 2016 związał się z Sopocką Zatoką Sztuki, w jej klimacie powstałamiędzy innymi kolekcja doceniona na Festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie został z Zatoką Sztuki oficjalnym partnerem fashion. Laureat europejskiej nagrody Haute Couture. Jego kolekcje pokazywane były na całym świecie

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

wydarzenia

Najnowsze artykuły