Byłe Ferrari Roberta Lewandowskiego na sprzedaż. Odbiór auta w Gdyni

Robert Lewandowski to fan motoryzacji. Kiedyś do jego kolekcji należało m.in. Ferrari 488 Spider, które aktualnie jest na sprzedaż.
Robert Lewandowski to fan motoryzacji. Kiedyś do jego kolekcji należało m.in. Ferrari 488 Spider, które aktualnie jest na sprzedaż. fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl / ebay.com

Ferrari 488 Spider, którym niegdyś przemieszczał się sam Robert Lewandowski, jest na sprzedaż. Przynajmniej tak twierdzi jego aktualny właściciel, który wystawił auto na sprzedaż na portalu aukcyjnym eBay. I co ciekawe, samochód do odbioru jest w... Gdyni.Czy chciał(a)byś posiadać samochód, który kiedyś należał do znanej osoby?

Zobacz wyniki (1490)
To, że jeden z najlepszych piłkarzy na świecie jest wielkim fanem motoryzacji, nie jest żadną tajemnicą. Przez lata kariery paparazzi wielokrotnie fotografowali Roberta Lewandowskiego w horrendalnie drogich i luksusowych autach.

W imponującej kolekcji polskiego napastnika było m.in. Ferrari 488 Spider, które aktualnie jest na sprzedaż, a które ty możesz zaparkować w swoim garażu.

Kupić auto należące niegdyś do Roberta Lewandowskiego - to wielka gratka dla fanów piłki nożnej. Ferrari zostało spersonalizowane pod polskiego piłkarza - a to jeszcze bardziej podbija cenę.

To Ferrari niegdyś należało do Roberta Lewandowskiego.
To Ferrari niegdyś należało do Roberta Lewandowskiego. fot. ebay.de
Sportowy samochód został wystawiony na sprzedaż na aukcji eBay, a jego cena ciągle rośnie. Aktualnie przekroczyła 150 tys. euro. Aukcja zakończy się 10 grudnia i zdaje się, że cena będzie zdecydowanie wyższa.

Białe Ferrari 488 Spider zostało wyprodukowane w 2018 roku. Przez ponad trzy lata eksploatacji auto przejechało zaledwie 6150 km. Pod maską tego modelu pracuje turbodoładowany silnik benzynowy V8 o pojemności 3,9 litra i mocy 670 KM. Sprint do "setki" zajmuje 3 sekundy, a do 200 km/h - 8,7 s. Prędkość maksymalna wynosi 330 km/h.


Opinie wybrane


wszystkie opinie (131)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Kolacja charytatywna WOŚP Hilton
Kolacja charytatywna WOŚP Hilton
degustacja, imprezy i akcje charytatywne
sty 29
sobota, g. 18:00
Gdańsk, Hotel Hilton

Ogłoszenia polecane

Inwestycje Deluxe

Apartamenty willowe Cumowników

Apartamenty willowe Cumowników

Kameralnie

Gdynia Orłowo, ul. Cumowników

128 do 128 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Apartamenty willowe Zacisze

Apartamenty willowe Zacisze

Kameralnie

Sopot Górny Sopot, ul. Zacisze

117 do 117 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Wzgórze Zielenisz

Wzgórze Zielenisz

Hossa

Gdynia Wiczlino, ul. Bernarda Myśliwka

197 do 265 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja