• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Dzień otwarty z Katarzyną Figurą w Instytucie Urody Abacosun

27 września 2022, godz. 09:00 
Dzień otwarty Instytutu Urody Abacosun był szczególnym wydarzeniem, podczas którego uczczono piękno i sztukę. Wieczór uświetniło spotkanie z aktorką, Katarzyną Figurą. Dzień otwarty Instytutu Urody Abacosun był szczególnym wydarzeniem, podczas którego uczczono piękno i sztukę. Wieczór uświetniło spotkanie z aktorką, Katarzyną Figurą.

23 września w Instytucie Urody Abacosun w Gdyni odbył się dzień otwarty. Gościem specjalnym wyjątkowego, łączącego piękno i sztukę wydarzenia była aktorka Katarzyna Figura. Na panie czekały bezpłatne konsultacje kosmetyczne i fryzjerskie, próbki kosmetyków, poczęstunek, a także prezentacja nowego sprzętu.Abacosun to firma, która powstała w 1995 roku i od 27 lat zajmuje się wyposażaniem gabinetów kosmetycznych, spa i odnowy biologicznej. Jest pionierem w propagowaniu nieinwazyjnych metod odmładzania i wyszczuplania oraz twórcą i dystrybutorem wielu zaawansowanych urządzeń i kosmetyków. Potwierdza to wiele prestiżowych nagród i wyróżnień w branży kosmetycznej, w tym za wysoką jakość obsługi klienta. Warto dodać, że Abacosun prężnie współpracuje z wyższymi uczelniami i szkołami kosmetycznymi i jako instytucja szkoleniowa ma także wkład w kształcenie kosmetologów.

Abacosun stworzył jedyny w Polsce Instytut Urody, który znajduje się w Gdyni przy ul. Wielkopolskiej 168Mapka. Jest to miejsce inspirowane kulturą Andaluzji, w którym każdy klient może poczuć się wyjątkowo. Od początku bowiem misją instytutu urody jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi, a przede wszystkim satysfakcja klientów oraz innowacyjność, dzięki którym jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek branżowych w Polsce. Instytut w pełni bazuje na własnych produktach i aparatach. Dostępnych jest tu kilkadziesiąt różnych zabiegów na twarz i ciało z dziedziny nowoczesnej kosmetologii.

Gościem specjalnym dnia otwartego Instytutu Urody Abacosun była aktorka Katarzyna Figura. 
Gościem specjalnym dnia otwartego Instytutu Urody Abacosun była aktorka Katarzyna Figura.

Dzień otwarty z Katarzyną FigurąO tym wszystkim można było przekonać się podczas dnia otwartego, który odbył się w piątek, 23 września. Było to szczególne wydarzenie, podczas którego uczczono piękno i sztukę, które poprawiają nasz stan emocjonalny i samopoczucie.

Przez cały dzień odbywały się bezpłatne konsultacje kosmetyczne i fryzjerskie, w tym badanie struktury włosa. Przybyłe licznie tego dnia do Instytutu panie mogły na własne oczy przekonać się jak przebiegają zabiegi z użyciem "nożyczek", "żelazka" i wielu innych. Na gości czekał poczęstunek, rozdawano próbki kosmetyków, a także - korzystając z atrakcyjnych rabatów - można było zapisać się na zabiegi. Wieczór uświetnił występ Agnieszki "Rassa" Rassalskiej.

Najważniejszym punktem programu było jednak spotkanie z Katarzyną Figurą. Aktorka opowiedziała o holistycznych zabiegach, jakim poddała się w Instytucie Urody Abacosun, a także powróciła pamięcią do początków swojej kariery i pierwszych zagranicznych produkcji, kiedy to miała okazję odkryć, czym są salony urody i zabiegi SPA. Na koniec aktorka przygotowała niespodziankę - przeczytała fragmenty jednej ze swoich ulubionych książek - "Potęgi teraźniejszości" Eckharta Tolle'a, a także rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z gośćmi. Pomiędzy uczestnikami i Katarzyną Figurą wywiązała się także dyskusja o możliwościach człowieka, metodach, jakie możemy stosować, aby stać się spełnionymi.

  • Aktorka opowiedziała o holistycznych zabiegach, jakim poddała się w Instytucie Urody Abacosun.
  • Aktorka opowiedziała o holistycznych zabiegach, jakim poddała się w Instytucie Urody Abacosun.
  • Aktorka opowiedziała o holistycznych zabiegach, jakim poddała się w Instytucie Urody Abacosun.

Premiery: OxyInsta i Żelazko Antycellulitowe Octa PolarTego dnia odbyła się także premiera nowego urządzenia OxyInsta i przedpremiera unikalnego Żelazka Antycellulitowego Octa Polar. Produkty te mają sprawić, że zabiegi Abacosun będą jeszcze skuteczniejsze.

OxyInsta to połączenie czterech technologii: Air Boxingu - masażu ciśnieniem dodatnim, elektroporacji, termoterapii i krioterapii. Zabieg zapewnia natychmiastowe dotlenienie skóry, działa kojąco i liftingująco. Rozwiązuje problem starzenia się skóry poprzez oddziaływanie na naskórek, skórę właściwą, mięśnie i powięź. Aktywne składniki kosmetyków z łatwością penetrują do głębokich warstw skóry dzięki elektroporacji i jednoczesnym zastosowaniu terapii zimnem lub ciepłem. Skóra staje się piękna, a kontur twarzy bardziej napięty. Krioterapię można zastosować także do łagodzenia podrażnionej skóry, w tym po mikronakłuciach, laserze i peelingach chemicznych. Masaż Air Boxing jest relaksujący i jednocześnie zapewnia szereg korzyści.

Zabieg Żelazko Antycellulitowe modeluje sylwetkę, redukuje cellulit i ujędrnia ciało. To rewolucyjne urządzenie wykorzystuje synergię aż trzech aktywnych energii oddziałujących bezpośrednio na tkanki. Do zabiegów odmładzających i bezinwazyjnego liftingu dedykowany jest zabieg Żelazkiem przeciwzmarszczkowym. Sprawdza się doskonale w terapiach poprawiających napięcie i wygładzających skórę.

Więcej informacji na temat zabiegów i kosmetyków Abacosun można znaleźć na stronie internetowej Instytutu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Dzień otwarty w Instytucie Urody Abacosun

spotkanie, konsultacje, dni otwarte

Miejsca

 

Wydarzenia

Leszek Możdżer

jazz, recital

Caggenau Prezentuje

spotkanie

Sylwester w Treinta y Tres

degustacja, sylwester

Najczęściej czytane