• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Coraz więcej gwiazd i celebrytów na Open'erze. Kto znany jest w Kosakowie?

osa
4 lipca 2024, godz. 15:00 
Opinie (188)

Kuba Wojewódzki podczas koncertu Maneskin pozował z fanami do zdjęć.

Gwiazdy, celebryci i influencerzy kochają Open'era: bywają na festiwalu co roku. Wielu z nich w ten sposób buduje swoje zasięgi, a niektórzy też zwyczajnie zarabiają, tworząc przy okazji materiały reklamowe. Są też tacy, którzy tu po prostu lubią bywać i robią to od lat. Kto przyjechał na lotnisko w Kosakowie już w środę? Lista gwiazd powoli rośnie, ale kumulacji znanych nazwisk powinniśmy spodziewać się bliżej weekendu.IMPREZY I WYDARZENIA Nadchodzące festiwale w Trójmieście

lip 19-21
Globaltica
Kup bilet
sie 2-4
Brasswood Festiwal 2024
Kup bilet
sie 8-10
Sunset Square 2024 - Sanah
Kup bilet
sie 9-10
Rockowizna festiwal 2024
Kup bilet


Jak oceniasz obecność celebrytów i influencerów na festiwalu Open'er?

Open'er to impreza, podczas której wiele osób, nawet tych niespecjalnie interesujących się muzyką, lubi się bawić oraz skrupulatnie wszystko relacjonować w sieci. Dotyczy to zwłaszcza znanych ludzi, którzy chcą się pokazać i oznaczyć w social mediach na słynnym festiwalu w Kosakowie. Robią to, bo pomaga im to w budowaniu zasięgów, wymagają od nich tego kontrakty reklamowe (np. odwiedzają wybraną strefę lub pokazują się w ubraniach konkretnej marki) oraz bo zwyczajnie chcą się... pochwalić.

Na lotnisko zjechały już w środę pierwsze rozpoznawalne nazwiska, choć pewnie nie przez wszystkich: część z nich doskonale zna młodsze pokolenie, które ceni szczególnie influencerów. Starsi być może przeczytają o nich po raz pierwszy.

Foo Fighters - dziękuję, dobranoc. Pierwszy dzień Open'era za nami Foo Fighters - dziękuję, dobranoc. Pierwszy dzień Open'era za nami

 • Maffashion, którą ostatnio mogliśmy oglądać w "Tańcu z gwiazdami", bawi się na Open'erze z przyjaciółmi.
 • Jessica Mercedes zmarzła w środę wieczorem i musiała założyć cieplejszy płaszcz.
 • Projektant Robert Kupisz.
Jessica Mercedes to jedna z najsłynniejszych modowych influencerek w Polsce. Na Open'erze promowała czerwone kalosze znanej marki obuwniczej. W Kosakowie bawi się ze znajomymi również inna ekspertka od mody, Maffashion. Nie zabrakło także mieszkającego od jakiegoś czasu w Sopocie projektanta Roberta Kupisza.

 • Patricia Kazadi meldowała się już z drogi na Open'er.
 • Model Jakub Kosel zażartował z mema o "dzwonieniu z Open'era".
 • W środę zespół Maneskin oznaczył Open'era, ale nie ma się co dziwić: byli jedną z największych gwiazd pierwszego dnia.
Aktorka i uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Patricia Kazadi w Kosakowie już jest od środy. Podobnie jak model Jakub Kosel. Zespół Maneskin także oznaczył festiwal na swoim Instagramie, choć nie powinno to dziwić, bo tego dnia wystąpił na dużej scenie i przyciągnął prawdziwe tłumy.

 • Kuba Wojewódzki przyjeżdża na festiwal co roku. W tym bawi się m.in. z Szymonem Bieniukiem, synem Anny Przybylskiej, z którą przez wiele lat się przyjaźnił.
 • Kuba Wojewódzki przyjeżdża na Opener co roku. W tym bawi się m.in. z Szymonem Bieniukiem, synem Anny Przybylskiej, z którą przez wiele lat się przyjaźnił.
 • Na Open'er wybrała się również siostra Szymona Bieniuka, Oliwia Bieniuk.
Mieszkający w Gdyni Kuba Wojewódzki co roku bawi się w Kosakowie. Tym razem zapozował do zdjęć z synem Anny Przybylskiej, z którą przez wiele lat się przyjaźnił. Na festiwal wybrała się również siostra Szymona, Oliwia Bieniuk, która poszła w ślady mamy i została aktorką. Pochwaliła się openerową kreacją.

 • Kamil Przybylski to uczestnik programu "Top Model".
 • Tiktoker Latwogang pobił ostatnio rekord polubień zdjęcia na Instagramie. Tu zawitał to strefy "Maka" na Openerze.
 • Jedna z najsłynniejszych internetowych makijażystek w Polsce, czyli Red Lipstick Monster. W tle koncert Maneskin.
Kamil Przybylski to uczestnik 7. edycji "Top Model", zaś tiktoker Latwogang kilka dni temu pobił rekord lajków w historii polskiego Instagrama. Fotka jego... nagiej stopy zdeklasowała zdjęcie dziecka Friza i Wersow, czyli pary słynnych youtuberów. Latwogang dostał ponad milion serduszek pod zdjęciem. Na Open'erze kolejny raz bawi się również jedna z najsłynniejszych internetowych makijażystek w Polsce, czyli Red Lipstick Monster, a na zdjęciu w tle widać koncert Maneskin.

Nie tylko Depeche Mode na Przymorzu. Światowe gwiazdy Nie tylko Depeche Mode na Przymorzu. Światowe gwiazdy "przyłapane" w Trójmieście
osa

Wydarzenia

Open'er Festival 2024 (42 opinie)

(42 opinie)
555 - 1143 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, rock / punk, pop

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (188)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dinner in the Sky Trójmiasto (11 opinii)

(11 opinii)
990 zł
degustacja

Najczęściej czytane