wiadomości - Aktualności

stat

Bankiet na zakończenie Sopot Match Race

Bankiet na zakończenie Sopot Match Race 2019 odbył się na Tarasach Hotelu Sheraton w Sopocie.
Bankiet na zakończenie Sopot Match Race 2019 odbył się na Tarasach Hotelu Sheraton w Sopocie. fot. Lucyna Pęsik/Trojmiasto.pl

W sobotni wieczór na Tarasach Hotelu Sheraton świętowano zakończenie tegorocznej edycji Sopot Match Race. Od środy do soboty odbywały się jedne z najbardziej znanych regat żeglarskich. Zawody zwieńczył bankiet, na którym pojawili się zawodnicy, biznesmeni, a także celebryci: Małgorzata Kożuchowska, Rafał Zawierucha i Maciej Musiał.Sopot Match Race to najbardziej elitarne zawody na mapie polskiego żeglarstwa, a zarazem jedne z najważniejszych rozgrywek w światowym match racingu. W dniach 21-24 sierpnia odbyła się szesnasta edycja regat, które co roku przyciągają do Sopotu czołowe załogi żeglarskie.

Wyniki Sopot Match Race 2019


Po czterodniowych, sportowych zmaganiach, przyszedł czas na chwilę relaksu. Na organizację bankietu wybrano, podobnie jak rok temu, Tarasy Hotelu Sheraton w Sopocie. Lepszej pogody organizatorzy nie mogli sobie wymarzyć, bo sobotni, ciepły wieczór sprzyjał spotkaniom na świeżym powietrzu. Wśród ponad 300 gości znaleźli się również Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał i Rafał Zawierucha, którzy swoją obecnością uświetnili ten wieczór.

Niedziela w Trójmieście: wszystkie wydarzenia


Oficjalna część rozpoczęła się po godzinie 20, a wieczór poprowadził Conrado Moreno. Partnerem bankietu była marka Chivas, a organizatorzy zdecydowali, że kolorem przewodnim wydarzenia będzie złoto. Przyprószone złotem drinki, zwiewne kotary, ozdoby ze złota malowane na gościach i złote maski, który otrzymały zaproszone osoby - to wszystko tworzyło spójną całość.

O godzinie 22 Przemysław Tarnacki, utytułowany żeglarz, zaprezentował zwiastun filmu dokumentalnego, który wkrótce powstanie. Podziękował także swojej tegorocznej załodze za owocną współpracę. Następnie, po opuszczeniu złotych kotar na jednej z sal hotelu, pojawiła się niespodzianka wieczoru - występ zespołu Buslav. Wcześniej wieczór umilał DJ Szymon Zieliński.

Przez całe wydarzenie w ukrytej strefie Chivas, za kotarami, można było skomponować własną whisky pod okiem specjalisty. Nie zabrakło również wystawnego poczęstunku przygotowanego przez Hotel Sheraton.

Przed Hotelem Sheraton ustawiono flotę najnowszych modeli samochodów marki Audi, która jest partnerem głównym zawodów. Partnerem wydarzenia był również szampan G.H. Mumm oraz Schweppes.

Egzotyczne auta na Verva Street Racing

Opinie (24) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze artykuły

wydarzenia