stat
Impreza już się odbyła

Aukcja charytatywna

13 października, o godz. 19.00 w Olivia Busines Centre, Sky Club, al. Grunwaldzka 472a odbędzie się piąta aukcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią - nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodzin.

Relacja z imprezy

Uroczystość prowadzić będzie dziennikarz TVN24 Marcin Żebrowski, zaś uświetni ją występ śpiewaczki operowej Katarzyny Hołysz.

Fundacja Między Niebem a Ziemią zajmuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi na terenie całej Polski, lecz jej początki miały miejsce w Trójmieście. Tutaj założycielka Fundacji, mec. Sylwia Zarzycka poznała ciężko chorą dziewczynkę, dla której zorganizowała wśród polskich prawników i biznesmenów wsparcie. Dzisiaj Fundacja niesie pomoc 50 rodzinom na terenie całej Polski, zaś w Trójmieście pod jej opieką poostaje 8 rodzin. Tradycją już jest organizacja aukcji charytatywnych w czterech miastach w Polsce - Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. W tym roku Fundacja zbiórkę środków rozpoczyna 13 października w Gdańsku. Licytowane będą niezwykłe rzeczy i przeżycia, które przekazane zostały w tym celu przez ludzi z różnych kręgów: artystów, dziennikarzy, sportowców i biznesmenów.

Fundację od początku wspierają również trójmiejscy prawnicy i biznesmeni. Dzięki uprzejmości Pana Prezesa Olivia Business Centre - Macieja Grabskiego, Fundacja może organizować swoje uroczystości w klimatycznym Sky Clubie.

W trakcie tegorocznej uroczystości odbędzie się także prapremiera książki "Męski Świat" i pokaz filmu o ojcach nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce.

Co roku każda aukcja Fundacji pozostawia jej uczestników niezwykłe wzruszenia, a Fundacji przynosi realną możliwość pomocy chorym dzieciom przez najbliższy rok.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia

Najnowsze artykuły