Impreza

stat

Aukcja charytatywna

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
13 października 2017 (piątek)
godzina:
19:00
miejsce:

Olivia Sky Club  mapa

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 (Olivia Tower, Poziom 12)
bilety:
na zaproszenie

13 października, o godz. 19.00 w Olivia Busines Centre, Sky Club, al. Grunwaldzka 472a odbędzie się piąta aukcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią - nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodzin.Uroczystość prowadzić będzie dziennikarz TVN24 Marcin Żebrowski, zaś uświetni ją występ śpiewaczki operowej Katarzyny Hołysz.

Fundacja Między Niebem a Ziemią zajmuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi na terenie całej Polski, lecz jej początki miały miejsce w Trójmieście. Tutaj założycielka Fundacji, mec. Sylwia Zarzycka poznała ciężko chorą dziewczynkę, dla której zorganizowała wśród polskich prawników i biznesmenów wsparcie. Dzisiaj Fundacja niesie pomoc 50 rodzinom na terenie całej Polski, zaś w Trójmieście pod jej opieką poostaje 8 rodzin. Tradycją już jest organizacja aukcji charytatywnych w czterech miastach w Polsce - Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. W tym roku Fundacja zbiórkę środków rozpoczyna 13 października w Gdańsku. Licytowane będą niezwykłe rzeczy i przeżycia, które przekazane zostały w tym celu przez ludzi z różnych kręgów: artystów, dziennikarzy, sportowców i biznesmenów.

Fundację od początku wspierają również trójmiejscy prawnicy i biznesmeni. Dzięki uprzejmości Pana Prezesa Olivia Business Centre - Macieja Grabskiego, Fundacja może organizować swoje uroczystości w klimatycznym Sky Clubie.

W trakcie tegorocznej uroczystości odbędzie się także prapremiera książki "Męski Świat" i pokaz filmu o ojcach nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce.

Co roku każda aukcja Fundacji pozostawia jej uczestników niezwykłe wzruszenia, a Fundacji przynosi realną możliwość pomocy chorym dzieciom przez najbliższy rok.

Przeczytaj także

 • Aukcja charytatywna w Olivia Sky Club
  14 października 2017 (32 opinie)

  W piątkowy wieczór odbyła się aukcja charytatywna fundacji Między Niebem a Ziemią. W Olivia Sky Club zebrali się biznesmeni i prawnicy z Trójmiasta, którzy zechcieli pomóc, licytując...

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  wydarzenia

  Najnowsze artykuły